Kezdőoldal » Utazás » Európa » Airbnb-ről vélemény ?? Érdemes...

IxAnnaxI kérdése:

Airbnb-ről vélemény ?? Érdemes kockáztatni ?

Figyelt kérdés
MOst találtam az oldalt nagyon jók vannak, de nem vagyok benne biztos ,hogy igaziak-e a képek és ,hogy nem húznak-e le , vagy kamu-e vagy valami..

2021. ápr. 21. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el az értékeléseket. Ahol jót írnak, ott nem lesz gond. Sok Airbnb-s szálláson voltam már és nem volt gond velük, sőt kimondottan kedvesek voltak a vendéglátók.
2021. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Airbnb 12 éve létezik és már milliók szálltak meg az oldalon keresztül. Az, hogy egy szállás kamu-e nem az Airbnb-n múlik, az csak a platform (ahogy a szallas.hu se kontrollálja, hogy mennyire lepra egy hotel).


Meg kell nézni az adott hely értékeléseit, illetve azok alapján szűrni. Mint minden online szállásfoglaló oldalon, itt is szigorúnak kell lenni, az 5-ből a 4,5 csillagnál többet elérő helyek az igazán esélyesen jók. Ami meg 4 alatti, az szinte garantáltan pusztulat és kerülendő.

2021. ápr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Illetve az értékelések számára is figyelj oda. Ha egy helynek 5.0-s átlaga van, de azt összesen 3, egyenként egymondatos értékelésből hozták ki, az gyanús.


Aminek 85 értékelésből van 4,8 pontja és a legtöbb ember több bekezdésen át részletezi, hogy mi tetszett nekik, az már sokkal kevésbé.

2021. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Az egész élet egy nagy kockázat.

A világ fejlettebb részén az emberek olyan természetességgel foglalnak szállást az airbnb-n, mint ahogyan lehúzzák a vécét.

És épp annyi ész kell hozzá, mint a wc lehúzásához. Kisdolognál kicsit húzol, nagydolognál a nagyot.

Ugyanígy az airbnb-n is megnézed a fotókat, a leírást, az értékelést és döntesz. Segítek: két gombod van.

2021. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Tekintve, hogy a pénzt először az Airbnb-nek utalod el, és a szállásadó csak akkor kapja meg, ha a te nyaralásodnak vége, így túl nagy kockázatot nem vállalsz.
2021. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%
Több mint 40 országban aludtam Airbnb-ben. Több mint 10 éves koncepció. Olvass reviewkat. Nem értem ez tényleg komoly kérdés-e...
2021. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol Airbnb-zünk, és eddig két helyen akadt probléma, de ott is a szállásadó viselkedett tirpák módon (de vele ugye becsekkoláskor találkozol csak jó esetben), maga a szállás tök korrekt volt. :)
2021. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!