Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan a legegyszerubb egy...

Hogyan a legegyszerubb egy legkoltseghatekonyabb eljutni Budapestrol Salzburgba?

Figyelt kérdés
Autoval vagy vonattal jarhatok jobban? Gondolom vonattal olcsobban kijovok, ahogy neztem korulbelul 60 ezer oda-vissza, de attol tartok, hogy a vasutallomason belul atszallasnal eltevedek. :D
2023. okt. 24. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul nézted, mert ha időben veszed a jegyet, akkor oda-vissza 30000 Ft fejenként a vonat. Autóval fogyasztástól függően 45000 Ft-tól felfelé van csak az üzemanyag ára, autópályadíjak nélkül. Többen együtt utazva (pl carsharing) nyilván tud ez s vonatnál olcsóbb lenni, egyedül utazva nemigen.


És nem, nem fogsz eltévedni az átszállásnál, ha tudod, mikor indul, milyen célállomásra a vonatod. Ennyit kell hozzá tudni - akkor is , ha épp pótlóbuszozás van.

2023. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oda-vissza 30ezer? :O ezen most egyebkent meglepodtem, azt hittem csak az odaut ennyi, de akkor vagy rosszul neztem vagy korai idopontot allitottam. Csak az arak erdekeltek, nem tudtam, hogy alakitjak ezek is, mint egy repulojegyet.

Egyedul utaznek egyebkent, ez lemaradt.

Koszonom a valaszodat, nagyon hasznos volt! Ugy erzem a vonat a befuto.

2023. okt. 24. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha azonnal vagy rövid idön belül akarsz vonatozni, akkor drágább, ha egy hónappal elöbb megveszed, sokkal, de sokkal olcsóbb.

Eltévedni meg nem lehet, minden egyértelmüen ki van írva,

2023. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kb két hónappal hamarabb megveszed a jegyet 25 euró kb.

Elvirán olcsóbb mint az Öbb applikáción.Áttszállni Bécsben kell de csak elméletileg december 17-ig aztán újra közvetlen.

Más kérdés hogy három hétig Szárliget és Biatorbágy között egyeltalán nem járnak majd vonatok.

2023. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Flixbusra esett a valasztas, a vonat 20-25 ezer csak az odaut es most raadasul az osztrakokkal valamit balhezott a Mav...
nov. 13. 18:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!