Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a szebb ország ?

Melyik a szebb ország ?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 21:11
A kérdező szavazást indított:
Ausztria
Hollandia
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Ausztriát jelöltem be, többnyire az alpesi tájak miatt.

De Hollandia is szép a szélmalmaival és a virágmezőivel.

2023. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Engem szemely szerint nagyon nyomaszt a sik taj, a teglahomlokzatok es a viszonylag egyforma telekosztas. Hollandia minden szepsege ellenere nalam sehol nincs.
2023. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Mindkettőben jártam már többfelé, Ausztria sokkal jobban tetszik.
2023. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Ausztriàban kvázi csak az Alpok a szép. Hollandiában szebb városok vannak.
2023. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Ausztriaban csak az Alpok szep, jezusisten? Elozo valaszra reagalva. A barokk varosok, templomok, gyonyoru utcakepek az semmi 4-esnek. LOL. Ausztriaban, Csehorszagban pont az tetszik, amugy a roghegysegek tetszenek tajkent.
2023. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ausztria, egyértelműen.


Hollandiában a 3. napon már hányingerem volt a tégla látványától... nagyon unalmas. Hát na, lapos, egy alföld. vannak a városaik, és... ennyi. ezzel kifutott. ha érdekel a füves kurvás amszterdami légkör, akkor az esetleg még +1-2 nap, de 2 nap alatt mindent láthatsz hollandiából. Lehet csak egy várost nézel meg ennyi idő alatt, de mind ugyanolyanok, szóval mindegy. mindenhol van egy csatorna cuki házakkal és vásártérrel, stb... Van tengerpartjuk de az is a létező legunalmasabb. zavaros víz, lapos homok végig, a távolban megszámolhatatlan teherhajó sziluettjével. Még a Fertő-tó is jobb, és az a legunalmasabb osztrák vízpart pedig.


Ausztria meg az alpokkal szinte végtelen változatosságot rejt, és az épített dolgok is izgalmasabbak, a kultúra is sokkal jobb, és hát a német is egy csúnya nyelv, de ezerszer elviselhetőbb, mint a holland.

2023. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számomra nem kérdés, hogy Ausztria, de én a hegyeket imádom.
2023. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!