Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hamarosan Londonban költözöm....

Hamarosan Londonban költözöm. Főpályaudvar környéken szeretnék lakni. Sajnos elég drága de szívesen lakom együtt más emberekkel. Nyított szemléletű vagyok szóval a származás számomra nem gond. Ötletek ?

Figyelt kérdés

nov. 5. 09:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem londoni facebookos albérletcsoportokban előbb találsz lakótársat, mint a magyar gyakorikérdéseken.
nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%
LondonBA költözöl. Hova? -ba,-be. Hol? -ban,-ben. Reméljük, az angol jobban megy.
nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Facebook csoportokban találsz ilyen opciókat
nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan arkategoria, hogy masokkal egyutt lakni is luxus. Marmint a belvaros.
nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Ja, es neked nem gond a szarmazas. Te vagy kelet-europaikent a letra aljan.
nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Angol emberek nagyon barátságosak és befogadoak én ettől nem felek
nov. 5. 16:49
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert te angol emberekkel fogsz együtt lakni és dolgozni Londonban. Aham, álmodj királylány
nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, a ferjem angol, es videken elek, 100% angol faluban. Az angolok kedvesek, udvariasak, nem utaljak az idegeneket, csak a mas osztalyhoz tartozoktol tartozkodnak. London nem angol.
nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 BeefEater ***** válasza:
100%
Rightmove, Zoopla, ... Mindegyiken hirdetnek kiadó szobákat is, elsőre inkább ezt javasolnám, kisebb az esély, hogy átvernek.
nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Találtam pár végtelenül kedves arab szoba közösséget. Engem nem zavar ha nem angol
nov. 8. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!