Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban fiatalos...

Sajtos97 kérdése:

Horvátországban fiatalos társaságnak szállás?

Figyelt kérdés

Horvátba mennénk idén augusztus környékén kb. 10-en. A pontos hely még csak most körvonalazódik, eddig Pula, Zadar, illetve Hvar amit nézegettem, viszont a legtöbb szálláson tilos bulizni. Természetesen nem vernénk szét a házat, de azért csendben se lennénk.


Na most akinek van tapasztalata, vagy esetleg tud olyan szállást, ahol lehet bulizni, azt szívesen meghallgatom:)

Előny lenne számunkra, hogy a lehető legtöbb látnivaló kb 10 km-es körzetben elérhető legyen és természetesen ne legyen megfizethetetlen a szállás.


Továbbá amit lehet azt kipróbálnánk, megnéznénk, ami alatt értem pl. Nevezetességek, barlangok, Búvárkodás, party hajózás stb..


Bárkinek bármilyen élménye, ötletet, tanácsa van, az ne tartsa magába! Előre is köszönöm:)



#szállás #Pula, Zadar, Hvar #Látnivalók, nevezetességek #Fiatalos, szórakozás, buli
nov. 9. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Iden mar nem lesz tobb augusztus, hanem csak 2024-ben!
nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyet sztem nemigen fogsz találni. Vannak ezek a tipikus Youth Hostelek, ahol nagy bulik vannak, de az szól az idegen külföldiekkel való ismerkedésről is. Novalján, Makarskán és Hvaron is vannak ilyen jellegű helyek. Azt nem tudom, hogy hány privát szobájuk van, itt főleg hálótermek vannak.

Olyan helyet tudnék elképzelni, ami kevésbé lakott terület és egy medencés villa, de ez magyar pénztárcának elég meredek. Hvar, Makarska, Novalja és esetleg Vodice a tipikus partizó helyek Horvátországban, itt érdemes keresgélni. Zadar, Pula annyira nem nagy durranás.

nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Zadari Youth Hostel: [link]

Itt allitolag szoktak ejszaka is bulizni(pont ezert is vegul masik szallast valasztottam) es vannak halotermek meg 2 es 3 agyas szobak is.

nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1: Igazad van, kicsit késő volt a kérdés kiírásakor :D


#2: Köszönöm a választ! Számunkra nem lenne probléma idegenekkel ismerkedni, sőt! Egy ilyen utazásának részben ez is a lényege.

Pulát, illetve Zadart azért nézegettem, mivel olvastam, hogy éjjel nyüzsgősebb, ami előnyös nekünk. Na meg persze 1-2 napot biztos hogy szánnánk városnézésre, és ha már városnézés akkor legyen is mit látni:D (gondolom nagyobb városokban több szép műemlék fellelhető)


Visszatérve, akkor utánanézek ezeknek a Youth hosteleknek:)


#3: Köszönöm! Felírom a listára:)

nov. 9. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
A francnak nem keresel te magad egy booking.com-os szállást. A francnak nem vagy képes csendben bulizni, vagy kiülni a tenger mellé egy üveg borral hangosan. A francnak okoskodsz.
nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!