Kezdőoldal » Utazás » Európa » Flixbus Bpest-Bécs reptérre...

Flixbus Bpest-Bécs reptérre mennyire megbízható? Szoktak esetleg járatot törölni?

Figyelt kérdés
Valamint segítséget kérnék, hogy a reptéren fog letenni? Még Bécsből soha nem repültem és reggel fél 7--7-re ott kellene lennem, kicsit izgatott vagyok. Biztonságin túl van dohányzó rész valamint ivókút?
nov. 22. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan járattal mész, ami megáll a reptéren, akkor bizony a reptéren fog letenni.


Egy dolgot mérlegelj: az M1-es autópályán kimondottan nagy az esélye dugók kialakulásának. Bár ez hajnalban a legkevésbé valószínű , de baleset például simán lehet. Ha túl sokat kockáztatsz, akkor jobban megéri már előző este Bécsbe érkezni.

nov. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!


Ha a Flixbus oldalán, v. más partneroldalakon Budapest-Bécs reptér között keresel, akkor az a bécsi reptérig ad kalkulációt. Ott kiszállsz a buszterminálon.


November elején utaztunk ezt az útvonalat, akkor nem volt gond. Simán tartotta a menetrendet oda és vissza is. Mi ráhagyással foglaltunk odafelé.

A vonatfelújítás miatt nagyobb a forgalom, és a győri terelésnél gyakori mostanában a baleset.


Mi a legelső busszal mentünk, ami 5:30-kor indul a Népligetből, és 8:20-ra ért a reptérre.

Csak pénteken és vasárnap van olyan olyan busz, ami 6:40-re ér ki.


A dohányzást nem tudom, de ivókút van bent, legalábbis a C terminálon biztos, mert én is ott töltöttem a flakonokat.

nov. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Mi szoktunk vele menni, meg nem volt semmi gond.
nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget.

Az éjszakai járatra gondoltam foglalni, inkabb a repteren várakozok 3,4 órát.

Aki csatlakoztással utazott, tud még abban segíteni, hogy pl amit Bécsben megveszek vizet a vámmentesben, azt Zürichben felengedik - e? Vagy ZRH vásárolják inkább? Feltéve ha ott lesz hol. Még soha nem utaztam így, bocsi a tudatlanságomert.

nov. 23. 09:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy szállsz át, hogy nem hagyod el a tranzitot, akkor igen.
nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Több éve járok ezen az útvonalon - ugyan nem a bécsi reptéren szállok ki-be, de ezt lényegtelen - , ez alatt egyetlen egyszer sem maradt ki járat, nem késett (egyetlen egyszer 5 percet) és természetesen ott áll meg, ami fel van tüntetve.
nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
nov. 23. 21:58
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk meg volt olyan flixbusz, ami konkrétan 2,5 órát késett. És igen, buktuk a csatlakozást.


Nem ez az általános, de előfordulHAT.

nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én amikor mentem az aznapi utolsó járattal mentem ki, kint volt hajnal 1kor azt hiszem. A gépem meg másnap délelőtt 11kor ment :D


De nem mertem az aznapi legkorábbival kockáztatni, az menetrenszerint 8 körül lett volna kint.

nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8. ez sajnálatos! :(


Ha késve indulna, elvisznek autóval, nem kockáztatunk.

Mi is elindulunk az utolsó busszal, remélem indulni is fog. :)

nov. 25. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!