Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Brittish, a National History...

A Brittish, a National History és a Natinal Maritime Museumokban mi az amit nagyon érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
A legfontosabbak. Ha van akkor Második Világháborúsat is ajánljatok!

#NatinalHistory #NationalMaritime
nov. 24. 05:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegyiket végig, csak ez hosszú idö.
nov. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Második világháborús: Churchill War Rooms. Ez fizetős, de ha ilyen érdeklődésed van, bőven megéri! Illetve ha hajlandó vagy kb. egy órát utazni Londonból, akkor érdemes ellátogatni a Bletcley Parkba is.
nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csoporthoz vagyok kötve. Köszönöm az ajánlatokat.
nov. 24. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, Bletchley Park, elírtam. Akkor majd máskor, de tényleg érdemes. 😉
nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BeefEater ***** válasza:

A British Museum nagyon tömény. Végig tudsz szaladni rajta 3-4 óra alatt, de akkor semmi sem fog megmaradni belőle.

Ha a Második Világháború érdekel, akkor kicsit csalódni fogsz. A Maritime Museum-ban nem lepődnék meg, ha lenne valami, de még nem láttam.


Ha ez a téma érdekel, akkor szakadj el egy napja a csoportodtól egy napra és ahogy előttem írták, menj a Churchill War Rooms-ba, onnan meg HMS Belfast. Ezzel kb el is leszel egy napot kényelmesen. Ha mégsem és a II. VH repülős vonzata is érdekel, akkor érdemes lehet még a RAF Museum-ot megnézni (ez ráadásul ingyenes is).


Miért csoporttal mész?

nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kötött a program. Iskolai csoport. Lett volna az Imperial War Museum csak akkor a Towerbe megyek. Így lett összeállítva a program sajna.

Mindegy.

Azért köszönöm.

Majd egyszer visszajövök és akkor megnézem a fent említetetteket 🫡

nov. 24. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!