Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Skandináv országok nagyváros...

A Skandináv országok nagyvárosaiban milyen most a valós közbiztonsági helyzet?

Figyelt kérdés

Sok cikk jelenik meg migráns bűnözésről meg bevándorlók közti bandaháborukról hasonlókról, de persze tudom nem kell mindent elhinni amit a sajtó megír.

Örülnék olyan válaszolna aki volt mostanában arra vagy ott él



nov. 25. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

nogo zóna, elmondják minden nap, mit nem értesz. Farkasfalkák tizedelik a gyerekeket. Ennyi az irónia.


Minden skandináv fővárosban jártunk, nem véletlen, hogy mocskolja őket az igazmondó, mert ettől nyugisabb, békésebb helyet nehéz találni. Érdekes módon minden megtervezve, minden működik, az emberek nyugodtak, élvezik az életet.


Biztos vagyok egyébként, ha ki tudtad írni ezt a kérdést, hogy van egy youtube nevű találmány nálad is a neten és belenézhetsz mi történik ezeken a helyeken.

nov. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ne hidd el a fidernyák propagandát.
nov. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Több magyar ismerősöm él Oslo-ban, ilyesmire nem panaszkodnak.
nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hittem el semmilyen propagandát ezért is kérdeztem milyen a valós helyzet. És köszönöm mindenkinek aki válaszolt.
nov. 25. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem mész rossz helyre nem problémás. Valóban vannak nongo zónák, de a magyar propagandával ellentétben nem kizárólag ilynekből állnak a városok.
nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Két ismerősöm lakik Svédországban, nem panaszkodnak ilyesmire.

Ja, van no-go zona. Ahogy Budapesten is van ilyen, csak nem mondjuk ki rá. Csak elkerüli mindenki, mert nappal is megkéselnek. A fideszes média kb. az a szint, mintha több órás hírműsort csinálnának éjjel a Nyugati-aluljáróban és azt mondanák, hogy ez az általános Magyarországon.

nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
67%

vicces ez a migránsbűnözésesdi, igazából egymást irtják csak a bandatagok ,főleg fiatal korúak, nem a civileket (félreértésből lehetnek járulékos veszteségek), akiknek a felmenői ált. bevándorlók. Nem deja vu kicsit a dolog? Pont ugyan ez volt a 90-es években is Magyarországon amikor a ratyigengszterek elkezdték egymást kinyírni :D


Mármint most épp ez folyik a svéd nagyvárosokban, de főleg azért mert a törvény nem engedi a fiatal korúak súlyos büntetését, és csak ejnye-bejnyét kapnak gyilkosságért :D Dánia úgy tudom jóval szigorúbb, ott nem is nagyon van ilyen.

dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!