Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vonattal menni Németországban...

Vonattal menni Németországban és vinnék piát is. Vammal mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 évesen mennek Németországba vonattal es vinnék magammak 1l Jagert es 0,5l ízesített royalet. Lesz e vmilyen következménye, hogyha elkezdik megnézni a tatyomat?

dec. 6. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
EU-n belül nincs vám, sem semmilyen vizsgálat. A te mennyiséged messze van a kereskedelmi mennyiségtől, de úgy látom, az eszed is.
dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
18 év alatt nem vehetsz, nem vihetsz, nem ihatsz. Szóval nagyon alaposan húzd meg magad a vonaton!
dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudod setaltatni a taskadban. Nyilvanos helyen inni nem tudsz legalisan, szallast kivenni, hacsak nem latogatas, szinten nem. De gondolom, ez is elmeleti kerdes.
dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
35%
🤣👌
dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Senkit nem fog érdekelni.
dec. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
#2: Nyugodtan vihet, azt semmi se tiltja, venni valóban nem vehet, közterületen meg más se ihat. A vonaton amúgy arra van a WC, ott cigizik meg iszik a nép.
dec. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

6-os legalább baromságokat ne mondj!

A wc-kben van füstérzékelő! Nem kéne ott cigizésre buzdítani a kisgyereket, mert elég sok eurójába fog kerülni!!

dec. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
#7: Hát az IC-ken biztos nincs, a haver mindig ott cigizik. Nyitható ablak megvan? A német vonatokat tényleg nem tudom. Amúgy meg hol buzdítottam én cigizésre?!
dec. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Németországról beszéltem. Ott van és működik is a legtöbb kocsiban. Nálunk is ki van építve a kocsikban, csak nincs bent a füstjelző. Az új motorvonatokon meg le van húzva a vezeték, mert a magyar büdös bagós parasztnak nem lehet megmagyarázni hogy ne szívja ott a tőtöttcigit, úgyhogy Vácról Nyugatiig 10x jelezne be.
dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Romániáról hallottam efféle legendákat 😂😂😂😂
dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!