Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bevásárolni hol érdemes...

Bevásárolni hol érdemes miskolci indulással? Lengyel? Ha igen hol a legolcsóbb ahova megéri? Esetleg szabadka?

Figyelt kérdés
dec. 11. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Miskolcon.

Akkora városban mit nem kapsz, amiért el kéne utaznod sok km-re?

dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Árak miatt gondoltam! Sokan járnak ki arusok és sokan mondják kint 30-40-50% kalnokcsobb az elelmiszer csak hogy pontossan hol? Valami kismalac van kitéve a boltnak azt mondják
dec. 11. 11:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán mit akarsz venni? A "bevásárlás" nálad mit jelent?

Gondolom nem élelmiszerről beszélsz, mert Miskolcról Szabadkára ezért biztosan nem indulnék el, útiköltségre több menne el, mint amennyit spórolok.


Én a déli országrészben élek, innen régen sokan jártak Szabadkára a piacra, főleg ruhát venni, meg Eurokrémet, vegetát, ilyesmit. De nem gondolom, hogy manapság is annyira megérné, nem márkás ruhákat árulnak ott sem, lehet hogy valamivel olcsóbb, mint itthon, de az útiköltséggel kb. ugyanott vagy,mintha helyben vetted volna.

Arról nem is beszélve, hogy ma már tényleg itthon is lehet venni mindent.

dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit akarsz venni, hogy megérje Lengyelországba vagy SZabadkára elutaznod?

Neked saját olajkutad van, hogy az üzemanyag ára nem számít? És saját autógyárad, hogy a kocsi amortizációja sem?

dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Élelmiszer miatt kb 80-100-e értékben üzemanyag kb 20-e lenne oda vissza 3 an potolnánk össze és futóval mennénk ki vennènk vagy 10-15 zsák krumplit , hagymát, sütit húst stb
dec. 11. 11:39
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, azt vágod, hogy Szabadka pl. Szerbiában van, ami nem Európai Uniós ország és elég szigorúan szabályozzák, hogy miből mennyit hozhatsz be onnan?

Ha mégis nekiindulsz, akkor ennek azért érdemes utánanézned. Egyébként ilyen benzinárak mellett szerintem a 20 ezer forint benzinre kevés ilyen távra, pláne ha még meg is akarjátok pakolni a kocsit (úgy valamivel többet fogyaszt), de ti tudjátok.

dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
79%

Ez a kérdező kb azt sem tudja, melyik kontinensen van.

Dika bástya, aztat hallottam, hogy kínába minden jó ócó! Kismalac van kiragva asztat kerezzsed!

dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tothp ***** válasza:
100%

Euro óta Szlovákia sem olcsó. De a helyi sajtféleségek, sör, Demanovka, Delicsoki, Kofola miatt szívesen átjártunk... Na ez így nem igaz. Másért voltunk ott, de ha már ott voltunk bevásároltunk abból, ami ott jó és itt nem kapható. Szóval csak az ár miatt szerintem már nem érdemes átcammogni.

Viszont a zsarnai piacon van egy elég komoly stand, ahol főleg lengyel eredetű és jó cuccokat árulnak. Szerintem olcsóbb, mintha magad mennél ki értük.

dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
39%
Keresd Dórit a superproofon! Online tart magyar nyelv és irodalom magánórákat, illetve László, Ákos, Hanga ad neked földrajzból is némi instrukciót ahhoz, hogy egy mondatot egyáltalán helyesen tudj leírni. Mindezeket Miskolcon megveheted! 👍
dec. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Paczalos István ***** válasza:

Szerintem azt kell tudni mit akarsz venni. Ha megvan, meg kell nézni, hogy mennyibe kerül Miskolcon hazaszállítással, vagy egy webáruházban mennyi az ára szállítással.

Esetleg a cél országokban is érdemes kutakodni, csak mindig számolj rá minimum útiköltséget, ha ott akarod megvenni a cuccot. Mert lehet, hogy az egész nem ér annyit, mert elúszik a haszon az útiköltségen.


Ha rám halgatsz, 20k alatt is szétnéznék a webáruházakban, Uniós webshopokban, és az alapján döntenék.

dec. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!