Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova mehetnénk nyáron kirándul...

Hova mehetnénk nyáron kirándulni 2000eurobol? Ebbe már minden benne legyen, hotel, repcsi jegy, kaja, költöpénz és olyan 1hétre.

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 22:53
1 2
 1/17 anonim válasza:

Bárhova. Utazási irodához bemész és kérsz 5 katalógust, amiből válogathatsz. Felesleges lenne elkezdeni itt ajánlgatni, a katalógusból jobb a rálátásod a dologra, lehetőségekre.


Én ennyi pénzből mentem el a nyáron Németországba 1 hónapra. Körülutaztam az egészet, mert szeretek ott időzni, plusz átugrottam Svájcba csokiért :). De ez annyira attól függ, hogy mik az igényeid, hogy nem tudom ajánljam-e.

2010. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
párommal mennénk,szerinted korfura eltudnánk enyiböl menni?
2010. okt. 21. 23:07
 3/17 anonim válasza:

Itt vannak pl repülős utak: [link]


Nézz körül. De javaslom, menj be utazási irodákhoz és kérj katalógusokat.

2010. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bárhová Európában. Mi is fejenként 1000 eurót szoktunk nyaralásra költeni, és már szinte egész Európát bejártuk. Tavaly pl. Andalúziában voltunk 10 napot, előtte az Amalfi-parton, Olaszországban, most Lisszabont és környékét akarjuk megnézni nyáron. Általában fapados repülőgéppel utazunk, és a www.booking.com oldalon foglalunk szállást. Utóbbi azért is jó, mert a szállásokat csak a helyszínen kell kifizetni, érkezés előtt 1 nappal még simán le lehet mondani, vagyis ha találsz közben jobbat, olcsóbbat, bármikor lecserélheted a foglalást. 3csillagos szállodákban szoktunk megszállni, ahol reggelit adnak, ebédre és vacsorára pedig beülünk étterembe. Ezenkívül a belépők, helyi tömegközlekedés, kirándulások, némi vásárolgatás (ruha, cipő, ajándékok) és alkalmi taxizás is mindig belefér az 1000 euróba. Ha belegondolsz, Nyugat-Európában sok embernek ennyi a havi keresete, és kijönnek belőle.
2010. okt. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
és az,h van,h pl elmegyünk korfura.leszálunk a gépröl és honnan tudjuk,h hova,merre kel mennünk?
2010. okt. 21. 23:35
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha utazási irodában fizetitek be, akkor a reptéren vár titeket az ottani idegenvezető. Meg ott már Ferihegyen kiderül, hogy a gépen lévő emberek felével egy szállodában vagy.

Ha önállóan szervezitek az utazást, akkor meg az Internet segítségével fel kell készülni, a neten megtalálod a szálloda pontos címét, térképen meg tudod nézni, hol van, az adott ország tömegközlekedési vállalatainak is mindig van weboldala, onnan a menetrendeket kiírhatod, vagy ha megérkeztél, egyszerűen megkérdezel valakit, hogyan juthatsz a reptérről a városba, illetve ott az állomásra stb. Én folyékonyan beszélek több európai nyelven, így soha nem okozott gondot sem a felkészülés, sem az ottani kommunikáció és tájékozódás, ha nem tudsz legalább angolul jó kommunikációs szinten, akkor érdemes az utazási irodáknál maradni. Korfun úgy is kényelmesen kijöttök ennyi pénzből fakultatív kirándulásokkal, ellátással együtt.

2010. okt. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kanári-szigetek. Ebből a pénzből két hetet el tudtok ott tölteni pl. Tenerifén, de átugorhattok a környező szigetekre is egy-egy kirándulás alkalmából.

Bőségesen kijön 2000 EUR-ból 2 főre. Akár nagyon színvonalas szállodában is!

2010. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket és válaszokat.
2010. okt. 22. 08:28
 9/17 anonim ***** válasza:

Bocsa off,csak annyit szerenék h irigy vagyok h ennyiböl mehettek nyaralni.


Én még külföldön se voltam:(

2010. okt. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ne aggodj én se voltam még sokszor külföldön.1x voltam horvátba na meg persze magyaro.mert én szlovákiai vagyok.ugyh neaggodj ketten vagyunk:)
2010. okt. 22. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!