Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet a legköltséghaték...

Hogyan lehet a legköltséghatékonyabban kihozni egy párizsi utat az Olimpia idején?

Figyelt kérdés
Azóta szeretnék Párizsban szurkolni az olimpián, mióta megtudtam, hogy ott rendezik meg 2024-ben, tudom, hogy akkor minden sokkal drágább, de az nem opció, hogy utazzak oda máskor. Jegyet már vettem egy eseményre. Az érdekelne leginkább, hogy repülős utakat nézzek vagy buszosat vagy vonatosat. A repülős út oda-vissza most kb. 100 ezer forint körül van/fő. Várjak még a repjegyvásárlással mondjuk a tavaszig? Vagy akkor csak tuti drágább lesz már? Még sosem repültem, így nincs ebben tapasztalatom. Illetve a szálláson lehet még sokat spórolni. Arra van valakinek valami tippje? Esetleg konkrét helye?

jan. 3. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha gyalog mész meg sátorban laksz az utcán.
jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minél közelebb kerül a rendezvény, annál esélytelenebb lesz az utazás és szállás.

Szerintem már most tele van csordultig minden gép és szállás.

Egyetlen versenyre egyébként sem tudsz költséghatékonyan kijönni. Ha nem repülsz, időben több az utazás, mint maga az a verseny.

jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Párizs egy világváros, az olimpia egy világraszóló esemény. Azt gondolom az olimpia idején abban a városban egy darab kutyaszart is 150 euroért fognak eladni. Úgyhogy mindent minél gyorsabban rendelj, foglalj. Jobban fog fájni ha sokáig vársz még.
jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
100 ezernél nem lesz olcsóbb akkorra, abban biztos lehetsz.
jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Autó vagy telekocsival olcsóbb.
jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk személy szerint én előbb rágnám le a lábamat, mintsem ilyen olimpia élményre bágyjak, de te tudod.

Viszont ha én mennék és olcsón akarnám megúszni, valamelyik környékbeli városba repülnék, ahonnan 10 euró körül már bevonatoznék Párizsba. Igy retúrban most is megoldható 40 ezerből a repülőjegy. Igen, az olimpia ideje alatt.


De mondom, többet nem segithetek.

jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!