Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómában Termini környéke...

Rómában Termini környéke milyen? Szállt meg ott valaki? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
jan. 7. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb környék, mint általában a pályaudvarok környéke.
jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én onnan nem messze (Via Ariosto) szálltam meg pár napra, szerintem teljesen rendben volt a környék, persze közvetlenül a pályudvarnál sok hálózsákos hajléktalan/migri lehet most is.
jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszabb, mint nálunk a Keleti környéke, de ahogy a hozzánk látogató turistáknak se ajánlanám azt a környéket, neked se ezt. Inkább Trastevere. Ha meg olcsón akarsz megszállni, akkor Centocelle, Monteverde vagy Testaccio.
jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Látnivalókhoz közelit keresnénk és igen a Termininél sok hotel van jó áron ez tény. Csak nem tudom sötétben milyen lehet nyáron.
jan. 7. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ismétlem, leginkább a személyiségeden múlik, hogy milyen lehet. Vannak, akik a magyar részeg csövesektől is összecsinálják magukat, mások viszont csak vállat rántanak. Rómában ugyanez. Nem veszélyesebbek az ottani kétes alakok, mint nálunk.


Ha aggódós vagy ne ott foglalj. Viszont azt el kell fogadni, hogy a központhoz közel és júliusban máshol 100-120€ alatt nem fogsz semmit se találni. Vagy fogadd el a környezetet, vagy lakj máshol és utazz 20-30 perccel többet a látnivalókhoz.

jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!