Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyáron Mallorcára utazunk a...

Nyáron Mallorcára utazunk a barátnőmmel és szeretnénk mindketten kipróbálni a monokinizést/toplessezést. Tudtok olyan strandot/strandokat mondani ott, ahol ez leginkább gyakori? 23/L

Figyelt kérdés

jan. 9. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Megszavazta a kormány bármelyik strandon monokinizhetnek a nők nincs már kijelölt hely erre a strandon.De xaak a spanyol részen van így.
jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Milyen része van Mallorcanak, ami nem spanyol?
jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Inkább nudista strandokra menjetek, az még jobb.
jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Minden strandon elfogadott és normális.
jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi erőből miért nem nudista strandra mentek?
jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
5: személy szerint pl nem akarnék meztelen 60-as bátyókat látni, ha nem muszáj.
jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
#6: Nem kukkolni megy oda az ember, hanem magát jól érezni. Én nagy ívben szarok bele, hogy ki van még ott. Nem bámulok másokat és szabadnak érzem magam. Vagy te az utcára sem mész ki, mert ott is látsz ronda embereket?
jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: na de nudista strandból eleve kevesebb van. Minek menjek el kimondottan odáig, ha amúgy nem is akarok nudizni, csak monokinizni? A példád meg szerintem nem állja meg a helyét, az utcához hozzá vagyunk szokva, a ráncos aszott golyókhoz meg nem. Ha te menni akarsz, hajrá, én nem vágyom rá.
jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Menjetek nudistára,ha már egyszer a felsőt leveszitek.
jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!