Kezdőoldal » Utazás » Európa » A szomszédos országok közül...

A szomszédos országok közül neked melyik a kedvenc úticélod? Melyik számotokra a legérdekesebb, és miért pontaz? Hogyan rangsorolnád őket ilyen téren?

Figyelt kérdés

Az én rangsorom:

1.Románia

2.Horvátország

3.Ausztria

4.Szlovákia

5.Szlovénia

6.Szerbia

7.Ukrajna



jan. 11. 21:40
A kérdező szavazást indított:
Szlovákia
Ukrajna
Románia
Szerbia
Horvátország
Szlovénia
Ausztria
42 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Horvátország Adriai része a mediterrán éghajlat miatt.
jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Bar en Romaniaban szulettem es nottem fel, nem igazan ertem hogy mi alapjan tudod elso helyre tenni, amig a listan van Ausztria, Horvatorszag vagy Szlovenia. En hegyvidek kedvelo vagyok, ami alapjan Romania siman befut a masodik helyre, de Ausztria lesz az elso.
jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Természeti szépsége alapján Ausztria, Románia vagy Szlovénia mind lehetnének az első helyen.
jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 Romániát az erdélyi, partiumi, és bánsági városok magyar történelmi öröksége, a Duna-delta élővilága, és az erdélyi hegyek miatt tettem első helyre. Meg abban igazad van hogy az Osztrák-Alpok szebb, de a Kárpátok romániai része és az Erdélyi-szigethegység valamiért közelebb áll a szívemhez:)


Románián belül honnan származol?

jan. 11. 22:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, az előzőt a 2-es válaszolónak írtam.
jan. 11. 22:20
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Szlovákia

Románia

Ausztria

Szlovénia

Szerbia

Horvátország

Ukrajna

jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
szlovénia, ausztria, szlovákia, a maradék turisztikailag egyáltalán nem érdekel, de legyen szerbia, románia, (szláv nyelvet legalább tudok, romániában meg max. nem megyek a nagymagyarkodós részre, voltam, nem tudom mi ilyen extra benne a matyómintás szuveníreken kívül, tökre olyan mint az északi középhegység elszegényedett egykori bányászfalui), horvátországba meg ukrajnába ha fizetnek sem teszem be a lábam, egyik bunkóbb nemzet mint a másik. tenger meg van másutt is.
jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Horvátország - horvát határhoz közel élek, laknak ott ismerősök és barátok, rendszeresen járunk át. Szeretem nagyon.


Szlovénia - Maribor és környékén jártam többször is. Tetszik, szeretem, mennék máskor is.


Szerbia - Vajdaságban jártam többször. Nem rossz, de nem is kedvenc. Van pár város, ahova még szívesen elmennék. És szeretnék elmenni Belgrádba egyszer, nagyon jókat hallottam róla.

Románia - Erdélyben jártam sokszor, nagyon szép.


Ausztria - egyszer voltam egy konferencián, nem fogott meg. (De vannak részei, ahova tervek elutazni.)

Szlovákia - szintén munka ügyben voltam, az sem fogott meg.


Ukrajna - még nem voltam

jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Szlovénia

2. Ausztria

3. Horvátország

a többit nem tudom rangsorolni

jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Mindben voltam már, az én listám:


1. Ausztria: az Alpok meg a városok (Innsbruck, Salzburg, Graz stb.) miatt


2. Szlovénia: Ljubjana is nagyon tetszett meg Bled környéke


3. Horvátország: a tengerpart és a tengerparti városok (Dubrovnik, Trogir, Porec, Rovinj stb.) miatt


4. Szlovákia: Pozsony is nagyon tetszett meg ott vannak a hegyek


5. Románia: a hegyek miatt, a városok engem annyira nem fogtak meg


6.-7. Szerbia és Ukrajna ugyanolyan putri, így nem tudok dönteni :D

jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!