Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erdemes eladjam az 1 szobas...

Erdemes eladjam az 1 szobas panel lakasom es kimenjek Svedorszagba?

Figyelt kérdés

Ha eladnam lenne kb. 20.000 Euro keszpenzem , ezzel kint tudnak venni valamijen tetot a fejem fele ?

Mar meloztam kint 2 honapot(szezon) megtetszet es ki szeretnek koltozni mert itt csak nyomorusag van :(.

Egyelore munka nincsen kilatasba , az angol meneget hallottam ,hogy ingyen oktatjak a sved nyelvet ...

Mihez kezdjek ,lepesrol lepesre?

Elvagyok keseredve ,meg szeretnem porbalni , nektek mi a velemenyetek ...

21 F

Elore is koszonom.


2010. okt. 23. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ne is álmodj ennyi pénzből saját lakásról! Ott amúgyis bérelni szokás, és nem venni a lakásokat, ha jól tudom.
2010. okt. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha mindenképpen költözni akarsz, szerintem csak add ki a lakásodat itthon és kint úgyszintén bérelj, mondjuk társalbérlőkkel, így ha nem is biztos, hogy kint mindig lesz munkád, akkor van hova haza jönni és addig is jön be egy kis pénz ha kiadod albérletbe. 24/L
2010. okt. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Elég kockázatos úgy kimenni, hogy nincs állás kilátásban, főleg ha még a semmire eladod a lakásod is!

Pár hónap alatt el fog fogyni a lakásod ára, aztán hazajöhetsz a híd alá!... 8-[[


Arról nem is beszélek, hogy manapság egyáltalán nem könnyű eladni egy lakást, vannak akiknek ez a művelet évek alatt sem jön össze...

(Ha meg áron alul vered dobra, akkor még többet veszítesz.)

2010. okt. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak is úgy menj ki hogy van aláírt szerződésed különben öngyilkosság
2010. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!