Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen ajándékokat vihetnék...

Lidka Kitka kérdése:

Milyen ajándékokat vihetnék itthonról egy fiatal házaspárnak és a két kisgyermekének (4,2 éves) Svédországba?

Figyelt kérdés
Június elején utazok Svédországba. Olyan dolgokat szeretnék vinni, amik ismeretlenek lehetnek arrafelé. Angliába jó ötlet volt a trappista sajt, túró rudi, de most Svédországgal meg vagyok lőve. Ott is ellőhetem ezeket? Persze magyar bor, magyar szalámi, magyar piros paprika... Előttem is két magyar au-pair volt, már ismerhetik ezeket, persze viszek ebből is. Esetleg egyéb? Köszönöm. :)
2011. ápr. 26. 01:43
 1/4 anonim válasza:
Magyar fajátékok? Pl. az a tyúkos tipikus, tudod, ami hasonlít egy ping-pong ütőre... vagy a tornász bohóc madzagra kifeszítve két "bot" közé. Megvan, miről beszélek? És egy ilyen árusnál körbenézve talán valami jobbat is találsz a gyerkőcöknek, szerencsére kellőképpen kicsik ezekhez.
2011. ápr. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Herendi, Hollóház-i, vagy Zsolnay kávés, illetve teáskészlet? Rubik kocka, pilótakeksz, Magyarországról fotóalbum?
2011. ápr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

régebben olvastam egy cikket, hogy a lábbal hajtós kismotorokat Magyarországon gyártják, magyar találmány, pedig sokan azt hiszik, hogy kínai mind

néhány darab ajándékként kijutott külföldre (nagymamák adták unokáknak stb) és minden külföldi gyerek imádja, nem merik levinni a játszótérre, mert mindenki ezzel akar játszani :)

erre gondoltam:

[link]

2011. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jók, köszönöm szépen!!! :) A mocival az a baj, hogy nem fér bele a táskámba, a porcelánok árát meg az életben nem keresem vissza. :D
2011. máj. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!