Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szabadkán hol vannak nagyobb...

Szabadkán hol vannak nagyobb bevásárlóközpontok (a városközponthoz közel)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A rodic és a többi ilyen nagy bevásárlóközpont teljesen kiesik a város környékéből.. A nagy kórház felé van egy, sajnos nem tudom a nevét. A vasútállomástól nem messze is vannak nagyobb üzletek, olyan, mint pl a spar nálunk, persze ott nem ez a neve. Szép a város, egy kis bolyongás után hamar megtalálod) Nehari ha nem tudtam segíteni érdemben, fejben tudom mi merre van, de utcaneveket nem tudok...

Szép estét!

2010. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. okt. 23. 22:36
 3/13 A kérdező kommentje:
Esetleg nem tudod,hogy hogyan juthatnák oda gyorsan (pl. városi busszal) a buszpályaudvarról?
2010. okt. 24. 08:47
 4/13 A kérdező kommentje:
a mega rodic-ra gondolok
2010. okt. 24. 12:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
uhh. a rodichoz mindig kocsival mentünk... de azt hiszem az a busz megy arra amelyik palicsra is kivisz. Tudsz szerbül? Az se baj ha nem mivel legnagyobb részben tudnak magyarul is. Kérdezz meg valakit egy buszmegállóban, hogy melyik busz megy a rodic fele. De megpróbálok utánanézni. Tetszett az az áruház :)
2010. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szégyen gyalázat, de még mindig nem bírtam rendesen rákeresni, mert nem tudok szerbül csak keveset, de azt jól tudtam, hogy Palics fele kell menni, addig eljutottam, hogy a 10es busszal valószínűleg, de azt nem tudom, hogy a buszpályaudvarnál megáll-e. Ha nem akkor séta be a városba vagy egy buszra fel ami lerak a lifka közelében és abból a buszmegállóból már tudsz tájékozódni. Egyszerűbb lenne ha egy szabadkai válaszoló idetévedne:D

De azért még nézem, remélem tudok segíteni.

2010. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam!!! hahh. Mekkora öröm :D Bárcsak én is mehetnék!

Nah szóval. 10-es busz lesz, de a buszpályaudvaron ha kimész a kapun akkor ott egy megálló. Nézd meg mi jár a város fele -tök egyenesen, ha a hátad mögött van a buszp. akkor jobbra kell mennie a busznak- szállj fel, max 100 din a jegy -a hátsó ajtónál van a jegykezelő aki kiadja a jegyet, de néha elöl is meg lehet venni- és menj be a városig, ahol sokan vannak ott leszállsz:D Vagy sétálhatsz is. Kisebb probléma, hogy visszafele nem tudom mikor jön a busz..

Ó, a lényeg:D Buszmenetrend Szabadkán: [link]

pdf formátumban nyitja meg, nyomtasd ki úgy biztosabb)

Ezt meg csak azért linkelem,hogy lásd merre van a rodic.

[link]

uhh, de hosszú, bocsi.

Jó utat, vigyázz magadra!

2010. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Húú!Köszönöm a segítséget és a sok fáradozást,sokat segít! :)
2010. okt. 24. 16:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs mit) Remélem sikerül odatalálnotok)

Szép estét!

2010. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szabadkai vagyok.az nem rodic már hanem mercator.nehogy 10es busszal menj mert azt várhatod mivel naponta csak 1szer jár.6os al kell menni 52din de nem a pályaudvarol indul tessék a menetrend ha kell segitség csak szolj


[link]


mercator

[link]

2010. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!