Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova erdemes marciusban...

Huddersfield kérdése:

Hova erdemes marciusban utazni Europan / Azsian belul?

Figyelt kérdés

Az utazasra van kb €700-1100 egy hetre egyedul (30eves no)? Kell valami otlet...


ki kell vennem 6 nap szabit vagy uszik...

szeretek turazni, zold ovezetben lenni, jokat enni, uszni stb


Anglia, Skocia, Skandinav orszagok kilove.


febr. 4. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Cape Verde
febr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem Európa/Ázsia, de a felsorolásodnak, a dátumnak és a költségvetésnek Marokkó felel meg legjobban. Túrázás kis odafigyelést igényel és azért ajánlatos lenne a hónap legvége felé menni.


Nem tudom mennyire vagy rizikókerülő, mert most a gázai helyzet miatt feszültebb lett a szituáció, de alapvetően Libanon is nagyon szuper hely. Csak minden pénzed kp-ban kell vinni, mert ég és föld a különbség a banki és az utcai árfolyam között.

febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát az időpont és a rászánt összeg metszetében viszonylag kevés olyan hely található, ahol strandidő van...

Ilyen célra tényleg Marokkó, Egyiptom stb. jöhet szóba, esetleg az Emírségek.

Én viszont imádom pl. Ciprust, igaz, hogy strandidő még nincs, de azért 20 fok körül már szokott lenni, az nézelődni tökéletes, és abban az időszakban kb. 50 ezerből megvan a repjegy+reptérről a szállásig a taxi és vissza.

Lárnaka környékén lehet nézelődni, pl. Ayia Napa és a környékbeli barlangok biztos ugyanolyan szépek tavasszal is, sőt, és legalább tömegnyomor sincs. Egy napra el lehet menni megnézni a kettéválasztott fővárost is.

De Lárnakában is el lehet nézelődni kicsit: tengerparti erőd, óváros, Hala Sultan Tekke és a sóstó a flamingókkal (amik a strandidőre elmennek, mivel kiszárad a tó is)

febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Prága, Olaszországban bárhova.
febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az otleteket, de Marokko/Egyiptom/Emirsegek marciusban es aprilisnan Ramadan miatt ki vannak lőve. Amugy erdemes lenne kesobbre azokat is betervezni.


Ciprus is jol hangzik. Nezegetem a rephegyeket es ugy nez ki h mind Newcastlebol es Manchesterbol is vannak jol idozott jaratok!!! 😁😁😁

febr. 6. 03:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ciprust ajánlanám én is. Már most is kirándulóidő van. Nagyon jókat lehet enni (görög, török, angol, libanoni ételek, na meg ugye a sok tenger gyümölcse.) A szállások szerintem túl vannak értékelve európai szemmel, ami ott 4 csillag, az itt inkább csak 2-3. Kedvező áron lehet autót bérelni, a közlekedés is megszokott lesz neked. A tömegközlekedés sem vészes, intercity buszok néhány euróért elvisznek a frekventáltabb helyekre.

Facebookon van egy nagyon informatív csoport, érdemes elolvasni a kiemelt posztokat, rengeteg hasznos dolgot tartalmaznak - Ciprus (Ciprusról Cipruson Magyarul Magyaroknak).

febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Se Marokkóban, se az Emírségekben nem/minimálisan befolyásolja a turisták életét a Ramadán.
febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!