Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ilyen (képek lent) kopár,...

Ilyen (képek lent) kopár, sárga-homoknádas, homokos partjai, építési telkei vannak Észtországnak, Lettországnak (esetleg még Litvániának, ill. Lengyelországnak)? Sorozatos-sűrű borús, esős, szürkés égbolttal?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan: építési = beljebb a homokdűnés, homoknádas parttól valamelyest - de még rálátással a tengerre.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



febr. 10. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen
febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lengyelországban, a Balti-tenger partján vannak hasonló részek :)

[link]

febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mármint amit linkeltem, konkrétan ott építkezni nem szabad, mert nemzeti park, de annak határain kívül értékesíthetnek területeket.

(2. voltam.)

febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez a helyzet a legtöbb ilyennel, hogy védett terület

Nem tudom mi lenne a jó szűrő, ami mindent tartalmaz, de a natura 2000 jó lehet kiindulásnak.

[link]

Tehát a zöld területekre 100% tilos építkezni.

De azért látszik, hogy van sok lyuk, azokat a részeket érdemes megnézni google föld/térképen, fotókat bekapcsolva.

Meg sok helyen csak a víz védett, a szárazföld már nem.


És persze ezen felül lehetnek bármilyen helyi védett területek, mint pl nemzeti parkok, amik nem kerültek valamiért a natura2000 alá, vagy kisebb jelentőségű természetvédelmi területek.

Ezekre általában azért van minden országnak egy helyi térképes oldala. Próbáld megtalálni: google vagy edge böngészőből a copilot gpt-vel.

febr. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az egész ország ilyen csak régiós szinten.
febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!