Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralasi otletek... hova...

Huddersfield kérdése:

Nyaralasi otletek... hova mennel ha ezek kozul valaszthatnal?

Figyelt kérdés
Montenegro, Albania, Bosznia Hercegovina?
febr. 17. 01:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akárhová elmennék mert ezekben az országokban még nem jártam, de ha csak egyet lehetne választani akkor Montenegróban mennék, sok szép videót láttam 'róla'.
febr. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Albania
febr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Albániának vannak vállalható részei a tengernêl.
febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindhárom ország jó, de kérdés, hogy neked mit takar a nyaralás szó.


Ha tengert, akkor Montenegró jobb szállodái pont annyival drágábbak, mint amennyivel az egész hely civilizáltabb Albániánál. Utóbbiban is lehet jó élményeket kifogni, de véletlenszerűbb és nagyobb esély van nagyobbat szívni, mint kifogni az aranyhalat három forintért.


A Prokletije-hegység zseniális ha szeretsz túrázni, én pont Montenegróból Albániába túráztam át a Peaks of the Balkans túraútvonal 2 szakaszán és összességében az albánok még szimpatikusabban, kevésbé kizárólagosan üzleti alapon kezelik a turistát az én benyomásom szerint.


Ételekben Albánia és Bosznia egyaránt kiválóak, Montenegró felejthetőbb, de az sem rossz. Kulturális látnivalókban Bosznia, Albánia, Montenegró a sorrend.

febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Egyik se, de ha muszáj lenne választanom, akkor Montenegro.
febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Boszniában voltam, nagyon érdekes ország, így azt választanám újból. De Montenegróba is szívesen mennék egyszer.

Albánia nem nagyon vonz.

febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Montenegro, azon belül pl. Kotor gyönyörű, de Albániában is sok szép hely van, viszont Albániában nagyon rossz az infrastruktúra.

Boszniában még nem jártam, csak tervezem.

febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!