Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kinek mennyiből sikerült...

Kinek mennyiből sikerült kihozni egy repülős tengerparti nyaralást önellátással, augusztus végére?

Figyelt kérdés
Amit én most összeszedtem: 10 éjszaka apartmanban, közvetlen tengerparton, reptéri transzerrel, 650.000 forint. Ez jónak számít, vagy érdemes még keresgélni? A helyszín Kréta.
márc. 3. 22:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen... , négyen megyünk.
márc. 3. 22:18
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha hátrányos helyzetű vagy és éhezni / nyomorogni akarsz kimenni tengerpartra valami lerobbant kóterbe akkor nézegess nyugodtan de ettől sokkal jobb ajánlatot kétlem, hogy találsz.


Én elsősorban amikor nyaralok nem az olcsóság számít, hanem az hogy az igényeimnek megfelelő színvonalú szolgáltatást találjak így az ár 5 éjszakának Tenerifén 2,5 millió forintban realizálódott júliusra a párommal.

márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


🤦😂👏


Te valamit nagyon szarul csinálsz. Mi 2 millió alatt (2*860 ezer), mindennel együtt párommal 7 éjszakát töltöttünk Dominikán all inclusive ellátással a Bavaro Beach-en, sőt még utazási iroda is szervezte a nyaralásunkat tavaly ilyenkor.

Tenerife..ch..hol van ez a karibi térséghez képest. 😉 És még olcsóbb is volt, mint a tiéd.


Kérdező, én az utazásomat inkább szakemberre bízom, ha ilyen messzire utazom. Belföldön magamnak szervezem, de külföldet már nem vállalom be egyedül.

márc. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem reális ár. A repjegy változhat még addig, de azt előre nem lehet tudni, hogy biztos lejjebb megy-e, így ha biztosra akartok menni, és elfogadható ez az ár, akkor lefoglalhatjátok.

A szállás pedig szubjektív, kinek mi a fontos, a közvetlen tengerparti mindig is drágább lesz, de én ehhez sosem ragaszkodtam, még a Karib-tenger partján sem (bár a legtöbbször ott is találtunk vízpartit jó árban).

Mondjuk kicsit erősnek találom Kréta vonatkozásában az "ilyen messzire utazom" kifejezést a második válaszolótól, azt még megértem, ha elsőre nem indul neki pl. a Karib-térségnek saját szervezéssel (igaz, mi ezt tettük, és minden tökéletes volt), de azért manapság Európa, főleg a nyaralós részek bőven megoldhatók saját szervezéssel mindenki számára, aki kicsit is beszél angolul...

márc. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, az igényeinkhez ez tökéletes, és nem azért, mert igénytelenek vagyunk 😁. Ha megtehetnénk, mi is az igényeiket néznénk, de most az volt a fő szempont, hogy kijussunk valahova, és igyekszünk minél több pénzt félretenni, hogy ne "nyomorogjunk". Tudod kettes, vannak még emberek, akik így utaznak...
márc. 4. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:
@2 Vicces komment, napi 250k költésből az Antarktiszt jártam meg, nem egy helyet, ahova amúgy is télen érdemes menni.
márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Spanyolország 3 felnőtt 2 gyerek repülővel, apartmannal másfél millió július vége.
márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!