Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki járt már Krétán a “Big...

Aki járt már Krétán a “Big Waterfall” (Kourtaliotiko Gorge)-nál, az tudna válaszolni erre a kérdésre?

Figyelt kérdés

Júliusban Krétán töltünk 10 napot, és többet között ezt a látványosságot is szeretnénk megnézni.

Utánanézegettem a helynek, és azt írják nagyon hideg 10-15 fokos a víz, ha bele akarsz menni, hogy fürödj a szurdokban.

Nos, én bele akarok majd és szeretnék is néhány ilyen fotót, ha már ott járok: [link]

Azonban azt írják, hogy egy 50 méteren úszni is kell. Én hideg vízbe belemegyek, kibírom, de úszni nem merek benne, sem ott, ahol nem ér le a lábam. Ahhoz, hogy ehhez a ponthoz eljussak kell úszni vagy bele lehet gyalogolni? A képen derékig ér a víz, de kérdés, hogy nem-e kell átúszni előtte a mély szakaszt?


márc. 9. 00:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!