Kezdőoldal » Utazás » Európa » Pallma de Mallorcán május...

Pallma de Mallorcán május végén elég meleg van strandoláshoz?

Figyelt kérdés

3-4 napot szeretnék eltölteni egy relatíve, közeli tengerparton, cél a fürdés, strandolás, pihenés.

Alkalmas erre Palma de Mallorca? Elég olcsó ajánlatokat láttam, de nem jártam még ott.


márc. 16. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván azért olcsó, mert hideg még a tenger.
márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha megteheted később is, hogy elutazz, én inkább szeptemberben mennék, mert akkor sokkal melegebb a tenger, az árak pedig "utószezon árak".

A tenger nem lesz 21-22 foknál melegebb, persze valakinek ez nem jelent gondot.

márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi kettes! Igazából májusban lesz akkor pár szapadnapom, így a helyszínt kellene az időponthoz igazítanom. :-)
márc. 17. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Ciprussal próbálkozz inkább, ott mi április végén fürödtünk.
márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oktoberben melegebb, akkorra mar a viz is felmelegedett es az ido meg nyarias. Majus hatareset. Meleg ido, de a viz nem biztos. Nemeteknek nem hideg, de elpuhult magyarkent talan.
márc. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tippet 4-es!
márc. 18. 18:55
 7/9 anonim válasza:
Szintén Mallorca az úticél, csak egy héttel később, június első hete. Sajnos még ez határ eset, de így jött ki a szabadság.
ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szorítok, hogy jó időd legyen, 7-es
ápr. 3. 18:46
 9/9 anonim válasza:
Köszi szépen, napsütéses időt nektek is :)
ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!