Kezdőoldal » Utazás » Európa » Garda tó környékén július...

Garda tó környékén július végén milyen az időjárás?

Figyelt kérdés
Azt olvastam az interneten, hogy 28-32, este 30 fok alatt lehet körübelül a hőmérséklet, ami nem is baj, nem bírom a 35+ fokokat, de aki volt már ott, az tudna konkrétabbat mondani? Főleg öltözködés szempontjából, ha este kimennénk sétálgatni, vacsorázni, úgy már kevés mondjuk egy lenge pántos & szoknya kombó? Tudom ráér még és csak hozzávetőlegesen érdeklődök, előre is köszönöm aki tud tapasztalatból válaszolni :)

ápr. 6. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Én még nem voltam a jövőben.
ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Minimum hőmérsékletre éghajlati adatok alapján 16-17 fokot írnak. Ez hajnalban van, nem este, de azért vigyél magaddal egy pulóvert!
ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy Magyarorszagon nyaron, ott is elofordulhat sokminden, viszont az a gusztustalan dulledt meleg, mint a Karpat-medenceben, az nincs. Sot, a hegyek miatt este mar kellemesen lehul.
ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Fulledt termeszetesen, irta a telefon.
ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!