Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elinduljunk Rómába mindenféle...

Elinduljunk Rómába mindenféle program foglalás nélkül?

Figyelt kérdés
A repjegy és a szállás megvan, de amikor nekiálltunk tömegközlekedést és múzeumbelépőket foglalni olyan árak jöttek szembe, hogy inkább nem foglaltunk. Most azt tervezzük, hogy veszünk majd ott 18 €-ért 72 órás jegyet, aztán improvizálunk valamit. 4 éjszakát foglaltunk, 3 hét múlva megyünk.
ápr. 13. 18:38
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
12 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát.
ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Állítólag hatalmas sorokat kell végigállni, aki foglalás nélkül megy és van ahová be sem lehet menni foglalás nélkül. Ilyenek vannak a neten.
ápr. 13. 18:44
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nos, ha online drágának tartod és nem akarod kifizetni, nem értem mi q problémád, helyben se lesz olcsóbb, ergo ott sem fogod kifizetni, így aztán mindegy, mennyit kell sorban állni, nem állsz be
ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Szia!


Ha valamelyik top látnivaló érdekel, akkor oda bizony hosszú a várakozás, ez ugyanígy volt korábban is, amikor még nem volt lehetőség online időpontra foglalni.


Róma mondjuk pont egy olyan hely, ahol belépő nélkül is jól érezheti magát az ember, elég a városon belül andalogni. A híres templomok ingyenesek, van néhány kivétel, Trastavere negyedet felfedezni.


Nézd ha neked drága a belépő akkor nem mész be, bár nem tudom, mi nektek a nagyon durva belépő ár, de a Colosseum+Forum Romanum+Palatinus domb napi belépő 16euróért nekem nem tűnik horrornak, még az extra 2euró foglalási díjért sem.

A Panthenon tavaly óta fizetős, 5euró.

A Szt Péter dóm kupolája liftes kiegészítéssel 10 euró, teljesen gyalog 8.

A Vatikáni Múzeumba 20 euró a belépő, de évekig nem emelték, idén volt egy jelentősebb emelés. (Azért csak a világ egyik leghíresebb gyűjteményéről beszélünk, és a Sixtus kápolna sincs minden sarkon..)


A Colosseumnál és a Vatikáni Múzeumnál akár órákat kell sorba állni, sőt, van ahol már minimális az aznapi jegykiadás. Egyszerűbb délelőttre kérni online belépőt.


(Mi egy utazásnál simán megvesszük online előre a belépőt, sokszor olcsóbb is, és simán tudunk hozzászervezni programokat. Igen vannak húzósabb tételek, és volt, hogy még extra programot is hozzáadtunk, de megérte, mert nem biztos, hogy visszamegyünk. Ha meg visszamegyünk, keresünk más látnivalót.)

ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem viszonteladó oldalán nézted?
ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég sok látnivaló van ott amit belépő nélkül is megnézhet az ember. Mi például a kolosszeumba zárás előtt jutottunk be minimális sorbanállással úgy, hogy előtte már lemondtunk róla az irdatlanul hosszú sor miatt.
ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#4 Helló! Azt a 16 €-s Colosseum belépőt linkeld be légyszi! Ennyiért nem találtam.
ápr. 13. 19:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hol az olcsó.
ápr. 13. 19:45
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Persze, én soha nem foglalok előre semmit.
ápr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 aHermann ***** válasza:
ápr. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!