Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elinduljunk Rómába mindenféle...

Elinduljunk Rómába mindenféle program foglalás nélkül?

Figyelt kérdés
A repjegy és a szállás megvan, de amikor nekiálltunk tömegközlekedést és múzeumbelépőket foglalni olyan árak jöttek szembe, hogy inkább nem foglaltunk. Most azt tervezzük, hogy veszünk majd ott 18 €-ért 72 órás jegyet, aztán improvizálunk valamit. 4 éjszakát foglaltunk, 3 hét múlva megyünk.
ápr. 13. 18:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 Köszi! Itt foglalok.
ápr. 14. 10:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Bár Rómában még nem jártam, de több olyan városban igen, ahol ajánlott az előre foglalás. Én úgy szoktam, hogy ami nagyon felkapott és előre elfogynak a helyek, azt befoglalom jó előre, de ahova lehet egy nappal korábban vagy aznap is foglalni, oda a lehető legkésőbb foglalok online, így rugalmas a program, nincs előre betáblázva minden. Nem drágább online, csak nem közvetítőnél kell venni, hanem a hivatalos oldalakon.
ápr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!