Kezdőoldal » Utazás » Európa » 12 évesen hova utazhatok egyedül?

12 évesen hova utazhatok egyedül?

Figyelt kérdés
Csak mert a barátnőim is beszélték, hogy ők ide meg oda mennek. Nem kell egy Ausztráliára gondolni, de nem is azt várom, hogy a szomszédba. Léci ne azt írjátok, hogy sehova! Amúgy meg elég önálló vagyok szóval nem az a féltenivaló kislány. Ne higgyétek, hogy most azért akarom, mert ők is mennek csak ki akarom magamat próbálni.
2009. máj. 28. 17:06
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
63%
kertik utazz el sátorozz eggyet és utazz vissza a szobádba..;)
2009. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces!!! Már csak azért is ezt írtad, mert kértem, hogy ne írjatok ilyen baromságokat! Köszi szépen rengeteget segítettél!!!!!!
2009. máj. 28. 17:43
 3/40 anonim válasza:
90%
nyugi,18 év alatt is lehet buszon illetve vonaton utazni ;)
2009. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Már bocs, de én nem azt kérdeztem, hogy mivel hanem, hogy hova utazhatok!
2009. máj. 28. 17:56
 5/40 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon belül akárhová szerintem,buszon vagy vonaton,mindegy,de jó ha szólsz előtte a szüleidnek is,és legyen nálad mobil mindenképp.
2009. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
94%
Szerintem 12 évesen még nem az önálló nyaraláson kellene gondolkodnod, hanem a babázáson...
2009. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Hú de jó, hogy mindenki ezt írja a 12 éves lányoknak: nem ezzel meg azzal kéne foglalkoznod hanem a babázással. Most igazán nem tudom, hogy te 12 évesen mitcsináltál, de tuti nem babáztál. Én 3 éve babáztam utoljára. Lehet, hogy megváltozott a világ, de ebbe élünk és jobb lenne ha ezt te is elfogadnád, mert úgyse te fogod megváltoztatni. Amúgy ha kíváncsi vagy rá én a tanulással foglalkozok, de jön a nyár és szerintem mindenki ezen agyal. Na mind1!! Az ilyenek nem foglyák megérteni soha az ilyen dolgokat.
2009. máj. 28. 18:06
 8/40 anonim ***** válasza:
79%

12évesenkis csitri vagy...kislány!!!Ne nagyzolj már annyira!!

Túl sokat,és túl nagynak képzeled magad!!

Amúgy meg,tanulj meg helyesen Írni!!!

Ennyit rólad:DDD

2009. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
92%
Semmi rosszat nem mondtak az előttem szólók. Ha nem az a válasz érkezik amit szeretnél, máris ellenséges vagy??? Egyébként a "fogják" szót pontos j-vel írják. Először ezt tanuld meg!!!
2009. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
86%
Hát,szerintem ha tudsz magadra vigyázni akkor olyan 20 30 kilométeres körzteben már nyugodtan mászkálhatsz,de azért tényleg nem árt ha tudnak rólla a szüleid.
2009. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!