Kezdőoldal » Utazás » Európa » Teljesen kipakoltatják a...

Teljesen kipakoltatják a kézipóggyászt?

Figyelt kérdés

az a gond, h mikor repülni fogok éppen meglesz a menstruációm és tampont vinnék magammal. arra lennék kiváncsi, hogy mindent kipakolnak?

köszönöm


2010. okt. 31. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:

CSak akkor pakoltatnak ki, ha valami "gyanus" van a kézipoggyászban. Amugy akkor is csak azt vetetik ki, amit a monitoron nem ismert fel, hogy mi az. A tamponodat nem fogják kivetetni a táskából.

Amugy ha kivenné, akkor meg mi lenne? Ciki? Na ne má!!!???

2010. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. nem lenne ciki, csak kiváncsi voltam, hogy mindent kipakoltatnak-e vagy csak azt ami gyanus
2010. okt. 31. 08:43
 3/10 anonim ***** válasza:
A legtöbbször nem pakoltatják ki a kézipoggyászt, csak keresztülmegy a röntgenen.
2010. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem pakoltatnak elöször ki semmit. àtmegy a röngenen és ha nincs benne semmi gyanus akkor mehetsz tovább ha van benne akkor odahívnak és bele néznek, ha megvan a gyanus dolog azt kiveszik, ha több minden van vagy nem látják a gyanus dolgot, akkor kipakoltaták az egészet. Mondjuk az ilyen higéniai dolgokat tedd egy icipici kistáskába (sminktáska)és úgy a táskádba.
2010. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

A tampon tiltott fegyvernek számít? Vagy miért izgat? Vagy gondolod, hogy a nagyvilág a te menszeszedre kíváncsi?!

Az már cikisebb, ha azért kérdezed, mert oda dugtál valamit és azt gondolod, hogy a vámosok "szemérmesek" és majd elfordulnak, ha meglátnak egy női bugyit, vagy egy csomi tampont. Persze, ha besípol nálad a kapu és elrendelik a testüregi motozást is, akkor próbálkozz majd a menstruációs magyarázkodással...

2010. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
miért kell parasztnak lenni? érdekes a többiek tudtak normálisan válaszolni a kérdésemre...pfff
2010. okt. 31. 16:32
 7/10 anonim válasza:
Mit tudtok arról, ha műtéti fém van a vállamban-törés után rögzítették- mit kell tennem a reptéren?
2010. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem árt ha van nálad róla igazolás.
2010. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hello. Ritkán kell kinyittatni a táskát, de sajna akkor szabály szerint mindent ki kell venni, nekünk. Az utas nyit, a biztonsági ellenőr meg pakol.

Nekem volt olyan utasom, aki megkért, hogy a kiszsebben lévő dolgokkal diszkréten járjak el, nem vettem ki, csak belenéztem (tampon volt, meg betét). Nem értettem én se, miért baj, szinte nincs olyan női utas, akinél ne lenne.

Tehát, ha ez zavar, szólj, mert akkor figyelnek rá.

2012. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Oh nekem Luton reptéren találkozott a becsekkolásnál dolgozó srác a tamponjaimmal :D Kipakoltatta a folyadékokat és adott zacskót ( mert nem volt) közben meg meredt szemekkel bámulta a tampont mert véletlen az is kiszoródott ahogy megnézte a limitemet, én meg csak vigyorogtam " igen apa jól látod" :D szerintem nem ciki, mi barátnőmmel jót röhögtünk, miután megkérdezte miért tartott fel a srácXD
2015. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!