Kezdőoldal » Utazás » Európa » A párommal március elején...

A párommal március elején Párizsba készülünk. Olcsó, mégis kultúrált szállást szeretnénk francia ággyal. Van valakinek ötlete esetleg tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szeretnénk saját fürdőt,szóval nem a folyosóra akarunk kijárkálni.Nem szükséges nagyon a belvárosban de közlekedéssel legyen elérhető helyen.
2010. nov. 3. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

A Parizs es az olcso egymast kizaro fogalmak. A hotelek ugy szaz euro korul kezdodnek ejszakankent, annal olcsobban nemigen jutsz semmihez, max hostel, de ott meg osszeraknak mindenfele nepekkel egybe.

Francia agyat szerintem elvetve talalni mar ott is, mindegyik kinai :) Bar szerintem te franciaagyra gondoltal (egyben), na az az ami hostelekben nem lesz.

www.bookings.com ot erdemes megnezni, meg attol is fugg persze hogy mennyi idore mentek, ha tobb het, akkor erdemes maganszemelytol megprobalni berelni, bar az se olcso, es francia kezes nelkul nem tul valoszinu hogy belemennek, hacsak nem vagy nagyon szimpatikus neki valamiert.

2010. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi,igen tudom hogy szinte lehetetlent keresek de azért reménykedem.

A francia ágy alatt azt értettem,hogy nem szeretnénk emeletes ágyban aludni külön hanem egymás mellett, az is jó ha összetolunk 2 külön ágyat.

Csak 5 napra megyünk és nem szeretnénk sokat költeni a szállásra, mert kb csak "aludni" és konkrétan aludni járunk oda, otthon leszünk egész nap.

Köszi azért a segítséget,folyamatosan keresgélek.

Mégis mihez viszonyítsak?az átlag 100 euro?

2010. nov. 3. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Mi itt voltunk, 10 perc sétára van a Notre Dame-tól. Van fürdőszobás és közös fürdős szobájuk is, ha fürdőszobásat akartok, akkor olyat válasszatok, ahová oda van írva, hogy "ensuite". Mi is olyanban voltunk.

2010. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most nézem, itt nem ensuite van kiírva, úgy a hostelbookers oldalon volt (mi még onnan foglaltuk), hanem világosan kiírja, melyik szobához mi tartozik (csak mosdó vagy zuhanyzó is),
2010. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi,már más is ajánlotta azt a szállást!

kiszámoltam magyar pénzbe 13720 ft/fő/éj...

Az durva egy kicsit?Vagy szálljak le a magas lóról és ez teljesen lefogadható Párzsiban hogyha nem Hostelbe akarunk menni?

Az a gond,hogy nincs mihez viszonyítanom ez akkor középkategóriának számít?vagy a 3 csillagos hotelek között még olcsó is?

2010. nov. 8. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Etap hotel megfelel? Kétszemélyes ágy van, wc, zuhanyzó, tévé a szobában. Kicsit kicsi és egyszerű, de tiszta. Ha nem a szállodában akarod tölteni az egész időt, akkor tökéletes.
2010. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!