Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mondanátok olyan buszos...

Mondanátok olyan buszos körutat amiért nem szívnak el 10000 Ft-nál többet fejenként? Mondjuk az alábbi helyekre mennék el szívesen. Görög, Spanyol, Auszria vagy a ruszkik.

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 02:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs nem 10ezer hanem 20.000 :)
2010. nov. 8. 02:57
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

TE HOL ÉLSZ?!... 8-[[


20 ezer forintért talán a Balatonnál tudsz 2-3 napig lakni... (Valamelyik lepukkant szállodában.)


Ja, és ha vonattal mész!

2010. nov. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szegénységben v*zzeg. -.- Nem vagyok egy zsugori zsidó f*szfej. Csak én nem kapok pénzt... :S Na de ez van.
2010. nov. 8. 06:00
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem ilyen hülyeségre vágyom, hogy több napig szállodában tököljek. Hanem inkább sétálgassak stb.
2010. nov. 8. 06:00
 5/14 anonim válasza:
Buszokon ki szokott írva lenni az oldalára a szélvédőn, hogy Prága 7500 meg ilyenek szerintem kivinne a busz annyiért sőt biztos. Egyébként az előzőre ne hallgas mert a balaton drágább mintha kimennél küldöldre:) (Y)
2010. nov. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ez igy akkor is hülyeseg. Igen, 20 ezer ft-ert van ra eselyed, hogy kivisz. De az nem körutazas. Az 20 ezer ft-ert kivisz Görögosrszagban es ott hagy, te meg setalgathatsz, meg valahogy visszajöhetsz. 20.000 ft-bol kb csak kint vagy valahol, de körutazas semmikepp, nem ettel, nem aludtal. Becsbe mondjuk ki tudsz menni, meg vissza tudsz jönni ennyiböl, menjetek oda. "ruszkik" teljesen eselytelen. Spanyolorszagba valami fapadossal, ha szerencsed van, meg vagy ennyiböl oda-vissza, de az megint nem buszos körutazas.


Szerintem ebben a formaban, ha nem ertettük felre a kerdesedet, akkor tenyleg lehetetlen, akarmennyire is meghuzod magad, es nem mesz el hotelbe, hanem palyaudvarokon csövezel mondjuk, mert maga a körut nem jön ki ennyiböl. Ha felreertettem, akkor bocs, es fejtsd ki konkretabban, hogy mire gondolsz.

2010. nov. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénz egy külföldi útra nem elég, ha nincs pénzed, akkor maradj MO-on - sétálgatni ott is lehet, söt sok igen szép környék van, ahová a külföldiek is jönnek megcsodálni, talán neked is elég jó lehet ez is.

Egyébként nem értem, hogy ha valakinek nincs pénze, akkor minek akar felvágni azzal, hogy külföldön nyaralgat!?

Egyáltalán nem muszáj leutazni nyaralni, értelmes ember az otthona közelében is talál szép és érdekes helyeket, ahol ki lehet kapcsolódni és nem kerül vagyonokba.

2010. nov. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 SzilKa ***** válasza:

Buszos körutat nem fogsz találni ennyiért, csak olyat, hogy kivisz a busz, lerak és egy hét múlva hazahoz.

Ilyen jellegű utazás van 20 ezer körül elő- és utószezonban Görögországba (pl. Nei Pori), amiben benne van a buszos utazás (oda-vissza egy-egy éjszaka a buszon) és az apartman. Mi már többször voltunk a Kalandozás travellel, tudom őket ajánlani. Kaját vihetsz itthonról, az apartmanokban van hűtő és minikonyha, ill. ehetsz ebédre gyrost, 2-3 euró körül. Ezen kívül ha nincs pénzed a fakultatív kirándulásokra, sétálgathatsz helyben és a környéken, de valószínűleg unni fogod egy hétig, inkább próbálj még félretenni valamennyi pénzt. Ha tudsz angolul, akkor érdemes a helyi utazást szervező irodáknál körbenézni, hogy hol olcsóbb a fakultatív kirándulás, mert a magyar irodáé általában drágább.

2010. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mint az előttem szólók is írták: ennyiből kb. az utat tudod fizetni. Bár elő-és utószezonban kb. 25 ezer Ft-ból ki tudsz jutni pl. Korfura, ebben az utazás és a szállás van benne. Egyébként Görögország, Spanyolország, és Oroszország, nem ruszkik.
2010. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyáron van ugynevezett "csobbano járat" ami 10-15 ezerért elvisz egy napra :) Péntek este indul, szombat reggel van ott és este indul vissza.
2010. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!