Kezdőoldal » Utazás » Európa » Más is fél a repulon, még...

Más is fél a repulon, még viszonylag rovid (2 oras) uton is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 19:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Persze. Ráadásul a legkockázatosabb a leszállás, második legkockázatosabb meg a felszállás - ilyenformán a repülés hossza elhanyagolható.
2010. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Tenyleg?En a landolas kezdetekor megnyugodtam, fellelegeztem...eddig..

Az egesz uton viszont szétparázom a fejem.Nagyon rossz, igy hosszunak tunik az ut..

2010. nov. 12. 20:30
 3/25 anonim válasza:
78%

Én is félek.

A landolás nekem is megnyugtató! Egyre közelebb vagyunk a drága földhöz. :)

2010. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Hát én úgy vonszolom fel magam a repülőre annyira félek. Éppencsak nem gondolom meg magam, és megyek gyalog.
2010. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell parázni. Statisztikailag a repülő a legbiztonságosabb közlekedési eszköz (ha a felvonókat és a mozgólépcsőket nem vesszük figyelembe). Átlagosan minden pillanatban fél millió ember van a levegőben. Ha nyugtalan vagy,akkor gondolj arra, hogy eddig még senki sem maradt odafent :) (így vagy úgy, de mindenki lejön).
2010. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

utolsó- nem hiszem h attól fél,h nem tud lejönni onnan:D

épp ezaz ,h így vagy úgy mindenki lejön de nem mindegy h hogyan:D

én még sosem repültem de ha most nyernék utat nagyon nagyon gondolkoznék rajta mert iszonyúan félek... szinte érzem h milyen lehet repülni az a bizonytalanságérzés ez az ami félelemmel tölt el,hogy nem én irányítom a dolgokat és nem vagyok biztonságban a levegőben..ha valami lenne nem tudnék csak úgy "kiugrani"

2010. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

En is ugy erzem mindig, innen mar nem eshetunk nagyot :)

De a fentlet, az katasztrofa szamomra..:(

Az is toksz@r amikor ugye arusitjak a kajakat, es bemondjak az utaskiserok..mindig azt hiszem:jajj, zuhanunk, most kell venni a mentomellenyt.:(

Vagy szerintetek ha gebasz van, gyorsan leszallnank egy hozzank kozel levo repteren??

2010. nov. 12. 20:50
 8/25 anonim ***** válasza:
46%
Nem, ha gebasz van a másodpilóta kimászik a törzsre egy csavarkulccsal és egy bibliával és megpróbálja megnézni, hogy mi lehet a baj. Addig a repülőgép a leállósávban áll. Csak az a baj, hogy egy csomóan a leállósávban előznek a húdemenő F-16-osokkal meg Gripenekkel és ez elég gyakran okoz balesetet.
2010. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Mint már mondották, a repülés a legbiztonságosabb közlekedés, az utakon, autóban, buzon sokkal nagyobb veszélyben vagy. Naponta többen halnak meg csak Magyarországon az utakon, repülőbaleset meg világszerte egy-kettő történik évente. Olvasgass, hallgass zenét, fejtsél rejtvényt, rengetegen vannak, akik üzletszerűen hetente röpködnek összevissza, tengeren túlra is olyan természetességgel, ahogy te lemész a sarki boltba.
2010. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Pilóta(kezdemény)ként ehhez nem tudok mit szólni:))Nekem életem legszebb percei azok,amelyeket a levegőben töltök,akármilyen repcsivel:)Gondolj arra,hogy valójában ezerszer biztonságosabb az autónál és a többi közlekedési eszköznél,ráadásul-arra utalva,amit korábban is írtak-emberek millió utaznak naponta repülővel,ahhoz képest pedig hála Istennek igen ritkán hullanak le a gépek.Ha a táj nem gyönyörködtet és a felszállást sem élvezed,foglald el magad,lazíts egy kicsit!Hallgas valami jó zenét,vagy olvass vicckönyvet,egyebeket-ha tényleg nagyon félsz a repüléstől és semmi ilyesmi gondolat nem nyugtat meg,tereld el a figyelmed.Rá se bagózz,hogy repülsz,olvasgass,pihizz:)
2010. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!