Kezdőoldal » Utazás » Európa » Más is fél a repulon, még...

Más is fél a repulon, még viszonylag rovid (2 oras) uton is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 19:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Rengeteget repültem, az oroszok igencsak keleti felén is, volt hogy 11 óra egy trappban IL62-vel, előtte két héttel potyogott le egy lengyel,de sose féltem, de azt hiszem nem tudlak meggyőzni.

Szeretem a repülést, talán nem túlzok, de az összes repülő katasztrófás filmet láttam, megnézem és mégis, örömmel mondom a taxisnak: a repülőtérre.

2010. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
21:02 ez jó volt:D:D
2010. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
én előtte féltem aztán amikor beszálltam nagyon féltem felszálláskor majd bef..tam aztán repülés közben tök jó volt utána a leszállás halálfélelem volt a hatalmas szél miatt.. amúgy élveztem... :D
2010. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Elég sokszor repültem már.

Tanács: addig nem kell félned, amíg a légikisasszony nem kezdi el kérdezgetni az utasokat, hogy "nem tud-e valaki repülőt vezetni?"

2010. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félek, hol izzad a tenyerem, hol a kihűlés szélén állok...:-) hallgatok zenét is, olvasok, de mikor elkezd rázkódni a gép, még csak kicsit is, nem tudok koncentrálni, a félelemre gondolok....elég szar, és hiába nyugtatom magam, hogy ez a legbiztonságosabb közlekedési módszer. Azok is azt hitték, akik repülőbalesetben halltak meg...Ja, és repülés előtt nekem renszeresen hasmenésem van...ez meg elég kellemetlen. Állandóan WC-re járni...De legalább mire a gépre érünk nem marad már bennem semmi...
2010. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

11:32-es Ugyanez!! Durva egy érzés basszus, kb 1 honap mulva kell ujra felulnom egy 2 oras utra, de mar most gyomorgorcsom van, es izzadni kezd a tenyerem ha ragondolok:(

Basszus en komolyan mondom azt erzem amikor rajt vagyok, hogy itt csak a lezuhanas lehet, es oltári szerencsenk van, csak azert erunk foldet..

Egyszer olvastam, hogy itt Europaban nem tortenhet ilyesmi, hisz akarmelyik repterre le tudunk szallni, ha v.mi gond van, hisz szarazfold felett vagyunk..Ez igaz??

DE JO LENNE, ha adna v.ki v.mi nyugtato választ!!!

2010. nov. 15. 13:27
 17/25 A kérdező kommentje:

-1 basszus , bocsii..:)


Ja, és mas kozlekedesi eszkozzel sajna nem mehetek, mert van egy kis gyerekem is..Hosszu lenne az ut neki..

2010. nov. 15. 13:30
 18/25 anonim ***** válasza:
Vegyél be valami nyugtatót (esetleg egy felest), legalább a gyerekre ne ragadjon rá a rettegés. Simán meg fogtok érkezni a célállomásra, többezer járat megy naponta.
2010. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Xanax-ra en is gondoltam, csak nemtom azt adnak e vény nélkul..ill. azt se tudom kibirom e, hogy ne altasson el, szal, h. ébren maradjak, mivel vigyaznom kell a gyerekre..
2010. nov. 15. 14:03
 20/25 anonim ***** válasza:

Azért a rep. katasztrófás filmek között van ám különleges is! Erre gondolj!

Egy modern gép mindkét (!) hajtóműve leállt az Atlanti óceán felett,elcsurgott az üzemanyag, 140km.-t vitorlázott (mi mást mondanál rá?), és leszállt épségben!

Más: Egy Jumbo mind a 4 hajtóműve leállt, éjjel belerepült egy vulkáni hamufelhőbe (ismerős nem régről?), aztán kettőt valahogy életre keltettek és leszálltak....

Van még ilyen történetem... lazíts!!!

2010. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!