Kezdőoldal » Utazás » Európa » London belvárosában olcsó...

London belvárosában olcsó szállás (2 fő,1 hét,1 szoba)?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 09:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
két szintes, 3 szoba + nappali, konyhás lakásban lakom én és még 2 fiatal lány. önkéntesként dolgozunk Londonban. A probléma az, hogy az én szobám nagyon kicsi, egy emberre elég csak. Mint azt feljebb is írtam a nappalit tudnám kiadni, 2 matraccal, mert mindössze annyink van. takarót és ágyneműt is csak két személyre tudnék biztosítnai. a legközelebbi metróállomás az Old Street-i, ez tőlünk 10 perc séta. A Central line ami a város központján fut végig, 25 percre.
2010. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Lackó082 válasza:
Szia!Engem és egy barátomat érdekelne ez a lehetöség amiröl irtál,mert mi megyünk haza nemsokára.Jövö hét keddtöl azaz december 14-töl hétföig vagy keddig 20-21 lenne szükségünk a szálláshelyre két kisböröndünk van a fekhely nem probléma elalszunk bárhol.Azt kérdezném még,hogy személyenként 10font a szállás vagy összesen?Meg tudnál esetleg adni valami elérhetöséget?Előre is köszönöm a segítséget!Üdvözlettel: Laci
2010. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Kata989 válasza:

Itt is lehet próbálkozni: [link]

Rövidebb időre is kiadnak szobákat, ha van szabad helyük.

2010. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kedves válaszoló,most májusban 11-15 között lehetne nálad aludni? Fizetnénk persze a párommal.
2011. márc. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!