Kezdőoldal » Utazás » Európa » 6 hónapos babával szeretnénk...

6 hónapos babával szeretnénk elmenni síelni. Ajánlanátok olyan helyet ahol már voltatok babával? Tapasztalatokat várnék!

Figyelt kérdés
A nagymama is jönne velünk, szóval a felügyelet megoldott lenne. Úgy gondoltam ha pályaszállásra mennénk az etetés sem jelentene gondot, már eszik gyümölcsöt és főzeléket is a kisbabám. Mit gondoltok? Voltatok már ilyen helyzetben?
2009. jan. 15. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem mentem meg kisbabaval sielni, de dolgoztam mar Olaszorszagban es Ausztriaban is siparadicsomban. Szoktak jonni kisbabasok, igen.

Szerintem valasszatok ki a helyet ahova mennetek, nem tudom haznal apartmant, vagy hotelban szobat berelnetek, beszeljetek meg veluk, hogy kisbabaval fogadnak e benneteket.

Nem lehetetlen, de szerintem kicsit stresszes lenne meg vele, foleg ha szopik meg.

De miert nem mentek nelkule, ha mar ugyis eszik, vagy meg szopizik?

2009. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is láttam már osztrákokat ilyen pici babával, ezért bátorkodtam előhozakodni az utazással. Találtunk egy helyet Ausztriában ahol pályaszállásunk lenne, magyar a tulaj és nagyon kedvesen fogadta a babás témát. Sőt! Teljesen fel vannak készülve, kiságyat sem kell vinni. Úgy látszik külföldön jobban fel vannak készülve a kisbabás családokra, mondjuk ennek én csak örülök.

Köszi, a hozzászólást.

2009. jan. 16. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!