Kezdőoldal » Utazás » Európa » 18-án utaznánk Bécsbe a...

18-án utaznánk Bécsbe a vásárra Railjet vonattal. Át kell-e szállni valahol vagy fixen Budapestről elvisz a WestBahnhofig? Mert elvira.hu szerint van ilyen is olyan is. Vettünk 31€-os kirándulójegyeket de most nem tudjuk hogy is jutunk oda ;)

Figyelt kérdés
Egyéb tapasztalatokat is szívesen meghallgatnék a vonattal való utazással kapcsolatban!
2010. dec. 6. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kell rá helyjegy, akármelyik vonatot választhatjátok, és akkor válasszátok, azt, amelyikkel nem kell átszállni...
2010. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha Railjettel mentek, akkor nem kell átszállni, sőt, egészen hamar oda fogtok érni. :)
2010. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó drága út volt akkor! Mi a _*ckermann utazási irodánál 4990 Ft-ért megyünk aznak busszal, oda-vissza.


A valász: Railjetről nem kell átszállni. Helyjegy sztem kell és biztos hogy kaptatok is rá.

2010. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell átszállni és helyjegy sem kell rá. Felszállsz a Keletiben, és szűk 3 óra múlva leszálltok a Westbahnhofon. Nekem annyira nem jött be a Railjet, még nekem is szűkek az ülések közt a távolságok, pedig elég kicsi vagyok. Sokkal jobban tetszett a "sima" vonat. Bár a Railjet sokkal modernebbnek, elegánsabbnak tűnik. Szóval jó és rossz oldala is van. Jó szórakozást Bécsben, gyönyörű ilyenkor.
2010. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha már megvan a jegyed, csak arra a vonatra szállhatsz fel, amelyikre szól.
2010. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából harmad annyiból kijössz a jegy árból ha átszálsz az Euro régiós vonatra és addig sima vonattal mész, de persze nem olyan kényelmes.

Sajnos ez az elvirán elég bénán van fent.

2010. dec. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!