Kezdőoldal » Utazás » Európa » A franciák igényesek a saját...

A franciák igényesek a saját országukra és karbantartására?

Figyelt kérdés
PL Párizst tisztán ,és folyton újítjá fel, szépítik valamivel ilyenekre gondolok?
2010. dec. 31. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Én Bretagne-ban voltam, és az egyik legfeltűnőbb az volt, hogy még csak egy eldobott cigicsikk sem volt sehol, valamint minden porta nagyon szépen rendben volt tartva.

De azt mondta a vezetőnk, hogy a déli rész már kicsit problémásabb ilyen szempontból.

2010. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Párizs éppen az ellenkezője.3 hónapig laktam Párizsban.Bőven elég volt.Az egy szemétdomb.A londoniak is tudnak szemetelni(nem is akárhogyan) de a párizsiak még Londont is túl verik ha koszról van szó..Mindkét városban a saját szememmel láttam.A kuka a hapsi mellett,de ő mégis elegánsan a kuka mellé dobja a kajás dobozt.Komolyan Budapest a két nagyvároshoz képest steril..
2010. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20:30 egyetertek veled,valoban egy szemetdomb,persze vannak szep helyek mint mindenutt,de nekem a metroaluljarokra kell mindig gondolnom,telifirkalt olyan mint egy patkany járat
2011. jan. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is az utolsókhoz csatlakozom... még hozzátenném az állandó hugyszagot. Én csak úgy hívom "párizs bukéja". :D :D :D Viszont vidéken még nem jártam, nem tudom, hogy ott milyen lehet. Én csak annyit tudok összehasonlításként, hogy Angliában is London borzalmas (Párizsnál egy picivel jobb), de a vidéki anglia mesés! Álomgyönyörű, tiszta, rendezett stb... szal lehet, hogy ott is így van.
2011. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Volt alkalmam nemcsak Párizsban járni,hanem Reims városában is.Gyönyörű város(szerintem szebb int Párizs) de ugyanolyan koszos.

Angliában élek jelenleg. Egy vidéki városban élek közel Oxfordhoz.Hát a város igaz nem olyan koszos,büdös mint London,de azért is itt bőven van szemét,és kosz..Vannak bizonyos népcsoportok akik magasról leszarják,hogy milyen körülmények között élnek.Azt már rég megbeszéltük a párommal,hogy minden egyes háznál megtudjuk mondani,hogy az illető család bérli vagy a saját lakásában él.Ugyanis akik bérlik azoknál iszonyatos milyen szemét van..(tisztelet a kivételnek) Viszont Angliában és Franciaországban is a kis falvakban,farmokon tényleg szép,és tiszta.

2011. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 abdullah allimar válasza:
A francia egy piszkos nep, ezert talaltak fel a parfumot regen hogy ha nem furdenek egy hetig akkor se legyenek budosek. En is laktam parizsban es meg kell mondjam hogy egy koszfeszek tele patkanyokkal, allandoan buz van az utcan,ezenfelul a francia egy ontelt holyag aki a sajat nyelvel kivul nem akar mast beszelni!
2011. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha például németországból vagy luxembourgból érkezel a franciákhoz,
2011. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha németországból vagy luxembourgból érkezel a franciákhoz elég szembetűnő a különbség.

a franciák inkább az ételekre forditanak figyelmet, minden más utána következik (kert,ház):)

2011. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Párizs akármilyen szépnek tűnik csak a belváros az. Kifelé haladva a városban bandákat gengsztereket lepukkant lakótelepeket látsz, graffitikkel, tolvajokkal, bandákkal. EZ IGAZ
2011. jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!