Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan juthatnék ki a legolcsó...

Hogyan juthatnék ki a legolcsóbban Törökországba?

Figyelt kérdés
busz,vonat,repcsi?..
2011. jan. 2. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Wizz Air repül Isztambulba.
2011. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A Wizzair legolcsóbb ára Isztambulba 8680 forint. Ez persze függ attól is, hogy mikor mész, mikor foglalod le a jegyet stb. Lehet még nézelődni, de ennél olcsóbbat szerintem nem találsz se vonatot, se buszt.
2011. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
potyautasként, vagy rabszolgaként.
2011. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes hozzászólást kedves utolsó...a többieknek 1000 hála,utánajárok.erről mág nem hallodtam.a szerelmemet akarom meglátogatni,mindig ő jön :))
2011. jan. 2. 21:48
 5/14 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés ezzel kapcsoltban(egyáltalán nem ismerem ezt a céget) :pl ünnepekkor mennyire mehet feljebb az ára,és függ-e az ártól hogy mikor foglalom le(gondolok itt arra ha hamarabb-olcsó,és ne hadjam az utolsó percre.
2011. jan. 2. 22:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Wizz air oldalán lehet állandóan nézegetni az ajánlatokat. Ki kell fogni 1 olcsót
2011. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A Wizzair fapados repülőket indít. Nem igazán értem a logikát, hogy mikor miért olcsóbbak vagy drágábbak a jegyek, nézegetni kell a honlapjukat és kifogni egy olcsóbb napot. Általában ha hamarabb foglalod, akkor olcsóbb. Nekem volt olyan, hogy lett volna egy egész olcsó jegy egy adott napra, két héttel később meg ugyanarra a járatra majdnem kétszer annyiba került. Résen kell lenni.
2011. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Autostopp.
2011. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Unnepekkor mindig dragabb, en a karacsonyi jegyem oktoberben foglaltam es mar akkor is soknak szamitott. Altalaban hetvegente megy fel az ar es hetkoznap le. Ne nezegesd naponta, mert ezek a cegek nezik az adott nap latogatottsagat es minel tobbet nezik annal dragabb lesz a jegy, mert igy tudjak hogy igeny van ra.
2011. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Legolcsobban gyalog vagy autostopp.
2011. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!