Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy tudnék a családommal...

Hogy tudnék a családommal legolcsóbban és legkényelmesebben eljutni Torreviejaba?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron elmennénk a nyári szünetben pár hétre Torreviejaba de nem találok járatot Magyarországról se Valenciába se Madridba? Az benzin is elég drága, van valami más lehetőségünk 2 felnőtt és egy 2 éves gyerek számára?
2011. szept. 6. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Direkt repülőjárat nincs, de az átszállás nem ördöngösség. Próbából kerestem egy 2012 jul. 10-én kezdődő, 24-én végződő utazást: KLM amsterdami átszállással 37500 Ft/felnőtt/oda-vissza. Ez a legolcsóbb. Árban a következő a Czech Airlines prágai átszállással 37800 Ft., Lufthansa müncheni átszállással 38200 Ft.

Autóval olcsóbb lehet, de 2 gyerekkel soknapos útra menni dög melegben... az már nem lesz szabadság... és még x-szer aludni is kell...

2011. szept. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
itt találsz szállásokat: [link]
2011. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!