Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van charter járat Tenerifére?

Van charter járat Tenerifére?

Figyelt kérdés
Ez év nyarán utaznék el Tenerifére, de sehol sem találok közvetlen járatot. Találtam Madridi átszállással. Az a baj, hogy én csak a magyar pilótákban bízom. Ha van akkor hol találok charter járatot Tenerifére?
2011. jan. 6. 20:28
 1/5 anonim válasza:

Mi az, hogy csak a magyar pilótákban bízol?

Minden egyes kereskedelmi pilóta ugyan olyan jó képzettséggel rendelkezik, szigorú vizsgákon mennek át és állandó terheléses teszteknek vetik alá őket mind fizikai és mind szellemi értelemben.


És egyébként is honnan tudhatod, hogy magyar-e a pilóta? Egy magyar társaság, mint pl. a Travel Service magyar leányvállalata is alkalmazhat külföldi pilótákat.


Egyébként biztosan van charter járat Tenerifére, és biztos vagyok benne, hogy a Travel Service is repül, magyar lajstromú gépekkel, hogy megnyugodj. (Persze külföldi pilótát is alkalmazhatnak.)


Itt neked inkább a légitársaságokat kellene szemügyre venned. Olyan légitársaság, mint az Air France, American Airlines, British Airways biztosan nem fog rossz pilótákat alkalmazni.

2011. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Még hozzá teszem azt, hogy én repültem a Travel Serice-al, nagyon meg voltam velük elégedve.


Szerintem menj be egy utazási irodába, ott hátha el tudják intézni. Interneten nem nagyon fogsz találni, csak menetrendszerinti járatokat.

2011. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de a bizalmat úgy értem, hogy eddig csak magyar pilótákkal repültem és azért írtam. Gondoltam, hogy nincsenek amatőr pilóták.
2011. jan. 8. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Neckermannak van közvetlen járata és adnak is külön jegyet, viszont sokkal olcsóbb Wizzair-el kimenni Madridba/Barcelonaba és onnan Ryanairrel/Spanairrel tovább menni.
2011. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Spanair? Most biztos jól megnyugtattad a kedves kérdezőt. :D


Nem is tudom már mikor jól földnek csapódott egy gépük, de rendesen. :)

2011. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!