Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dublinba fapados járat? Jól...

Dublinba fapados járat? Jól látom, hogy csak a pozsonyi indulású Ryanair járat van?

Figyelt kérdés
Mi lenne a legolcsóbb megoldás, kirepülni március végén? És vissza? :-)
2011. márc. 9. 20:34
 1/5 anonim válasza:
A Ryanair-nek tényleg csak pozsonyi indulású járata van, de hidd el, a látszat csal, nem biztos, hogy érdemes azzal a társasággal utazni. Már több, mint 6 éve repülök rendszeresen Dublin és Budapest között, Ryanairrel még akkor is csak egyetlen egyszer utaztam, amikor közvetlen járata volt. Rettenetesen szervezetlen, kellemetlen és az esetek többségében ( a rejtett költségek miatt) nem is feltétlenül olcsóbb, mint a Malév vagy az AerLingus.
2011. márc. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ár szempontjából tényleg a legjobb, és érdemes pozsonyba is elutazni (retur buszjegy 5ezerért van már).

én eddig egyszer repültem ryanairrel, marseille-brüsszel vonalon és nem volt semmi probléma.

2011. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én általában Ryanairrel utazok, és egyáltalán semmi gondom nincs vele. Azon kívül, hogy nem adnak kaját, semmiben sem rosszabbak, mint a többi légitársaság.

És jóval olcsóbbak. Általában még akkor is jobban járok velük, ha a reptér kicsit odébb van, mint a cél állomás. Általában Pozsony-Alicante útvonalon repülök, rendes reptereket használnak, nem messzebb szállnak le, mint a többi gép, és erre vagyok a legbüszkébb: tavalyelőtt 5euróért repültem egy úton, ezen az útvonalon. A repjegyem olcsóbb volt, mint az útiktsgem Pozsonyig:-)

De most Pesten lakom, ezért lenne egyszerűbb innen indulni Dublinba, de elég drága jegyeket találtam csak...

2011. márc. 10. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:

volt róla szó, hogy visszatér a ryanair magyarországra még idén... de valószinű a sármelléki reptérre, mivel feriheggyel nem tudnak megegyezni (ami szégyen egyébként).

amit nem értek még, hogy miért hirdet a ryanair bp-i járatokat az oldalán...

2011. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adri baba ***** válasza:
Vatera.hu vannak repülőjegy értékesítők,nézz meg és kérdezz mert lehet hogy tud neked olcsón repjegyet,nekem iy tudott manchesterbe 2 főre 20000ért.
2011. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!