Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Berlin? (Kérdésed túl...

Milyen Berlin? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
És mennyibe kerülne két embernek egy hosszú hétvége (pl. csütörtöktől vasárnapig)? Tavasszal a legérdemesebb menni vagy nyáron? Ott nyáron sincs forróság, nem?
2011. jan. 22. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó hely, érdemes elmenni, sok látnivaló van.

Szerintem kb. 150.000,- Ft-tal lehet számolni 2 főre egy hosszú hétvégére.

2011. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem tetszett,
2011. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én a helyedben tavasz végén nyár elején jönnék. itt is van forróság, tavaly augusztusabn olyan hőség volt hogy este is alig kaptam levegőt. de az igaz hogy átlagban pár fokkal hűvösebb van mint magyarországon.

jobb éttermekben általában egy adag étel 9-13 euro plusz az ital. ha olcsón akarsz kajálni vannak olcsóbb helyek, ahol 6-8 euróért kapsz jó kaját. a szállás nem tudom mennyi lehet, de ha a belvárosban akarsz egy jobb helyet biztos nem túl olcsó. tömegközlekedésnél egy vonaljegy 2.30 euro, de lehet kapni napijegyet is ami 6,80. ezenkívül persze ha múzeumba , kiállításokra akrsz menni oda is van belépő. amúgy szép hely Berlin, az emberek barátságosak.

2011. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!