Kezdőoldal » Utazás » Európa » Segítség, Szállásfoglalás?

Segítség, Szállásfoglalás?

Figyelt kérdés
Foglalt már valaki a www.lastminuteutak.hu-n szállást? Mennyire megbízható ez a cég? Itt szeretnénk lefoglalni a szállást, de nem tudom, mennyire megbízható ez a cég.
2011. jan. 24. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom (és bocs ezért a válaszért), de a booking.com nekem nagyon bejött
2011. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a booking.com-ot javaslom. Bár még a hrs.hu is jó, a múltkor ott találtam egy szállást, de a végén akkor is booking.com-on foglaltam, mert az pár száz ft-tal olcsóbb volt...
2011. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megbízható, mert ezek a foglalások úgy mennek, hogy az oldalak automatikusan a szállodához irányítják a foglalást, így azok igazolnak vissza, nem a weboldal. Egyébként komoly eltérés nem lehet, hacsak nem különleges akcióról van szó (pl. Hofer), mivel a szállodák az aktuális árlistájuk alapján töltik fel a szobaárakat. Vagyis, ha a booking.com-on látod a szobát 56.000-ért, akkor, ha felhívod a szállodát, akkor ugyanazt az összeget fogják mondani. Változás csak árváltozás miatt lehet. Ha nem bízol meg bennük, akkor nézd meg az ajánlatot, hívd a szállodát, nagy valószínűség szerint tudják biztosítani ezért az árért a szolgáltatást. Ha nem, mondani fogják. Kb ennyi. Egy volt rezervációs.
2011. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!