Kezdőoldal » Utazás » Európa » Francia Riviéra, vannak...

Francia Riviéra, vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Monte-Carlo-Cannes-Nizza. Érdemes megnézni? Volt már valaki arrafelé? Mitől jó?
2009. febr. 9. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Álomszép. Kétszer voltunk lent 10-10 napot, bejártuk az egészet Mentontól Saint Tropez-ig. Nincs két egyforma település, gyönyörű a természet, előtted az azúrkék tenger, a városok mögött ott vannak a hegyek. Ha van rá lehetőséged, ne hagyd ki! A legtöbb emberben még régebbről az a meggyőződés maradt, hogy piszok drága hely, de ez ma már egyáltalán nem igaz. Ugyanolyan árak vannak, mint bárhol Európában, már rég nem a gazdagok nyaralóhelye.
2009. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam, tényleg szép hely.De többször biztosan nem megyek el. pl a portugál oceánpart is van olyan szép, meg mondjuk a Balaton is. Inkább csak trendi hely, hogy úgy mondjam. Mint az Eiffel torony Notre Dame. Hiába na én inkább hegypárti vagyok.
2009. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam, mi végigjártuk a Riviérát: Nizza-Cannes-St Tropez-Antibes...ÁLomszép, fantasztikus, szerintem kihagyhatatlan..Át lehet nézni Monaco-ba is, szóval rengeteg lehetőség van - a tengerpart végig gyönyörű, hatalmas pálmafák, szép utak és kisvárosok, fantasztikus hegyek és csodás kilátás...Egyszerűen látni kell.. :)
2009. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Álomszép hely!! Mi is voltunk 1 hetet és tervezzük, hogy újra visszamegyünk. Csodálatos élmény volt, és szavakkal leírni nem lehet.

Mindenképpen érdemes elmenni oda, 100%-ig biztos vagyok, hogy nem fogod megbánni!

2010. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!