Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Angliában feladok egy...

Ha Angliában feladok egy képeslapot, akkor azt kézbesítik Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha igen,mennyi idő alatt?
2011. febr. 20. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha Magyarországi címre címzed, akkor igen... Kb 1 hét
2011. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én már többször adtam fel képeslapot Angliából,és többször volt,hogy a címzett soha nem kapta meg..

De volt aki megkapta.Egyébként 4-7 nap alatt oda ér..

2011. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 2 éve tesóméknak 2 darab kisebb méretű csomagot küldtem angliából. Egyszerre adtam fel őket ugyanarra a címre, és 2 hónap különbséggel érkeztek meg :D

Egyik júliusban, másik október elején! Na erre varrjon valaki gombot! :)

2011. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem pár nap alatt megkapták a szüleim a képeslapot, amit Angliából küldtem. A különbségek valószínüleg abból adódnak, hogy kisvárosból küldöd vagy mondjuk Londonból. (Én kisvárosban adtam fel.)
2011. febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
képeslap egy héten belül ott van, csomag nekem kb 2 hét volt.ha jól megcímzed akkor meg fogja kapni. én rendszeresen küldök több országba is képeslapot csomagot, soha semmi nem tűnt el.
2011. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy hét
2011. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kérdezem,mert két hétre megyek Angliába,és képeslapot szeretnék hazaküldeni nem pedig e-mailt,szerintem ez személyesebb,és jobban örülnek majd neki.
2011. febr. 21. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert a magyar postások köztudottan angol képeslappal táplálkoznak ;)
2011. febr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!