Kezdőoldal » Utazás » Európa » Disneyland vagy Versailles?

Disneyland vagy Versailles?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy áprilisba utazom Párizsba egy szervezett úttal és lesz egy nap amikor a csapat ketté szakad, az egyik megy Versailles-ba a másik Disneylandbe. Tavaly úgy egyeztünk meg a szüleimmel, hogy benne vagyok Párizsba (mert apu álma ez) ha 1napot Disney-ben töltünk. De most dönteni kell...a szüleimen látom, hogy ők Versailles-ba mennének, mi tesómmal Disney-be. Felajánlottam, hogy akkor szakadjunk ketté (ők oda mi ide) hisz már nem vagyunk kisgyerekek (tesóm 16 én 22), de ezt meg nem szeretnék. Régi álmom Disneyland, de így hogy látom hogy anyuék nem ezt akarják olyan rossz... Ti mit választanátok?
2011. febr. 26. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Voltam mindkét helyen. Néhány éve kb 8-10 mentünk és egyértelműen Disneyland vitte a pálmát.

Ha azt választod vegyél kombinált jegyet, ami mindkét részre jó (alig drágább a sima jegynél).


37/F

2011. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. febr. 26. 20:58
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Én voltam a Los Angeles-i Disneyland-ben, fantasztikus volt. Alig várom, hogy újra el tudjak menni egybe. Ne hagyjátok ki.Versailles-be idősebb korotokban is el tudtok menni.
2011. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arra beszéld rá öket hogy aznapra szakadjatok szét. Nem vagytok már kicsik.

Szüleid ha nem olyanok akik gyerekes dologban elengedik magukat akkor lehet kicsit unalmas lesz nekik.

2011. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Többször voltam mindkét helyen.

Nem lehet összehasonlítani, mert annyira különböző a két program.


Azt tudom mondani, hogy egy magyar gyereknek (és felnőttnek is), hihetetlen élmény a Disney.

Egyik ámulatból a másikba lehet esni.

Soha, sehol másutt nem látható látványosságokkal!!

A bp.-i vidámpark, az egy szolid falusi búcsú a Disneyhez képest!!!

A metró pont oda visz, eltévedni nem lehet.

Érdemes már reggel odamenni, hogy minden látványosságon részt vegyetek.

Minden este zenés felvonulás és tűzijáték van.

Sok felnőttet láttam könnyes szemmel nézni, a mesealakok felvonulását...


Mindenképpen a Disneyt javaslom!


Ha akarod, beszélek a szüleiddel.

(Ott a privátom.)

2011. febr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszéljétek rá őket, hogy ez legyen egy családi "szabadnap": ők menjenek Versaillesba, Ti pedig Disneylandbe, igazán nem vagytok már kicsik, nem kell félteni. Így mindenki kedve szerint töltheti a napot.
2011. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A busz oda visz minket, meg ugye mivel kettészakad a csoport jönnek ismerősök is, szóval nem lennénk egyedül.

A szórakozással nincs baj, eléggé laza emberek. :) Csak az ára ami visszatartja őket, mert Disney kb: 54 euró (szorozva 4el) Versailles meg 16. Na majd ma még megdolgozom őket!

Köszönöm a válaszokat, akkor nem bánom, ha kihagyom Versailles-t.

2011. febr. 27. 09:38
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Én a hatvanéves anyukámat elvittem Versailles-ba is, Disneyland-be is, és az utóbbi sokkal jobban tetszett neki. Először alig akart jönni, úgy indult, mint aki foghúzásra megy, mert hogy ő nem akar Mickey egereket nézegetni, aztán leesett az álla. Disneyland olyan, mint egy egzotikus országokat bemutató skanzen. Barokk kastélyokkal tele van Európa, de az a meseváros egyedülálló.
2011. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Na igen én is ezt mondtam, hogy akárhányszor megyünk valahova mindig várakat nézünk. Európában már egy csomó helyen voltunk, és persze mit néztünk? Várat. :D

De úgy tűnik sikerült rábeszélnem őket, szóval Disneyland vár rám! :D

2011. febr. 28. 10:18
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Gratulálok, nem fogjátok megbánni!!!


El ne felejtsetek fényképezőt vinni.

2011. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!