Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudok eljutni autóval...

Hogyan tudok eljutni autóval Ciprusra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszeruen. Kocsival elmesz Athenig, ott a Pireuszi kikotoben felmesz az autoddal a ciprusra tarto kompr(nagy hajo). Az ut az sokaig tart,nemtudom pontosan ,lehet 1 nap is. Viszont cipruson a masik oldalon kell menni. jo utat
2011. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 3. 10:19
 3/5 A kérdező kommentje:
A válaszodat még egyszer köszi, de én úgy tudom, hogy Görögországból sajnos megszűntek a járatok, a neten is csak 2002-es menetrendet találtam. Konkrét útvonalra lenne szükségem, nyáron kiköltözünk, és sokat spórolhatnák vele ha kocsival ki tudnám vinni sok holminkat. A nagykövetségen nem tudják honnan megy hajó ( pedig azért ezt illene tudniuk) de azt mondták, ha a török felségterület felől megyek délciprusra, az illegális bevándorlásnak számít.
2011. márc. 3. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Van hajojarat Athenbol! De ha akarod megnezem neked pontosan!Majd irok ide ha sikerult megneznem
2011. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nagyon megköszönném, mert én amiket találtam, azok ilyen több napos hajó kirándulások, melyeknek az egyik állomása Limassol, és írdatlan drágák, vagy konténerhajók. Egyszerűen nem hiszem, hogy nincs egy egyszerű komp járat, mely kamionokat és személyautókat szállít délciprusra.
2011. márc. 5. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!