Kezdőoldal » Utazás » Európa » Körbe akarom utazni Európát...

Körbe akarom utazni Európát nyáron! Hol keressek társat ehhez és mit nézzek meg feltétlenül?

Figyelt kérdés

Biztosan külföldön képzelem el az életem, viszont nem tudom eldönteni,hogy melyik országban! Spanyol,Olasz,Francia,Görögországot biztosan meg akarom látogatni, de nem találok társat ehhez, a barátaimat nem érdeklik ezek, egyedül meg nem akarok.. van valamilyen weboldal vagy hely, ami evvel foglalkozik?

Köszi, 20/L


2011. márc. 4. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
én pl szivesen veled tartanék, de ősz előtt semmire nem lesz időm :/ én is külföldön képzelem el az életem, most is külföldön élek.. nekem spanyolország a legszimpatikusabb,de gondoltam olaszországra is.ami tuti,hogy mindenképp tengerpart - sőt leginkább egy szigeten szeretnék élni........
2011. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

miért pont egy szigeten? :)

én is nagyonnagyon szívesen mennék spanyolországba, nekem mallorcát ajánlották, és madridot,hogy feltétlenül nézzem meg! kis bökkenő,hogy nincs társam, nem beszélek spanyolul csak olaszul , és ha már kimegyek, akkor nem 2 napra szeretnék, talán vmi ideiglenes munka se jönne rosszul, amit meg itthonról kéne intézni..

meg ismerős sem ártana, de nincs :S

csak ennyi a gond :D

2011. márc. 5. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
azért sziget,mert nekem nagyon tetszik az a közösség féleség ,ami egy szigeten belül kialakul.. sokkal könnyebb beilleszkedni,mert általában a szigeteken sok bevándorló van, különböző országokból és ezért szerintem nem közösítik ki az idegeneket. mallorcára gondoltam én is. találtam is munkát, de lemondtam egyenlőre,mert sajnos pont fele annyi pénzt ígértek ,mint amennyit jelenleg keresek :( maradok egy kicsit még pénzt gyüjteni, de hosszútávon inkább az érdekel,hogy jól érezzem magam valahol,ahol majd az egész életemet leélhetem :)
2011. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

és milyen jellegű a munka ha nem vok tolakodó?

mert gondolkodtam és nagyon nem találok olyan munkát, amit egy idénymunkára el tudnék vállalni, mint mondjuk pincérkedés, mixer vagy ilyesmi. jövőre kezdem a fősulit, tehát érettségim van.. a bolti eladáshoz meg mondjuk itt be kéne kerülni a rendszerbe, és max megkérni,hogy helyezzenek át, de nyelvtudás nélkül? :S

szóval te milyen munkára gondoltál?

2011. márc. 5. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!