Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kapnánk most munkát Angliában...

Kapnánk most munkát Angliában vagy Írországban?

Figyelt kérdés
Férjem nemzetközi kamionsofőr én angol tanár vok. Szeretnénk kinnt szerencsét próbálni. Merjünk belevágni a jelenlegi helyzetben? Továbbá gyermekeim 4 és 7 évesek. Őket nagyon megviselné a külföldi élet?
2009. febr. 19. 06:27
 1/3 anonim válasza:
76%
Nem vagyokbenne biztos,hogy most jo az idozites.Mi itt elunk mar kozel negy eve a parom dolgozik nekem azonban 2007oktoberetol nincs munkam.Valtani szerettem volna es ket szek koze estem.Hozzateszem,hogy amire regota vagytunk meglepetes szeruen a leheto legrosszabb idoben, szerintem,megkaptuk.A babank tavaly szeptemberben szuletett meg.Marciusban fog lejarni az ugynevezett gyesem ,de meg csak lehetosegem sincs visszamenni dolgozni.A masik ok ,hogy itt is mint mindenhol a valsag miatt sokan veszitik el a munkajukat.Nagyon sok angol is,es ha van lehetoseg valamilyen munkara akkor az angolt veszik el nem pedig a bevandorlot.Persze azert probalkozni lehet.
2009. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia!

En is 4 eve elek itt es nem latom annyira borusan a helyzetet mint az elottem valaszolo. A ferjed, mint irtad sofor, oket nagyon keresik mindig, erdemes lenne megprobalnia. Te mar nem fogsz talalni a szakmadnak valo munkat, talan mint tanarseged, de nem vagyok benne biztos. En azt javaslom hogy ne egessetek fel mindent magatok mogott, eloszor jojjon a ki ferjed, probaljon elhelyezkedni, aztan ha van allasa, tud lakast keresni es ti is ki tudtok jonni. Egyszerre ne gyertek szerintem, mert ha nem jol sul el, akkor sok penzt veszitetek.

2009. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokat változott a helyzet mostanában. Informálodj.


http://www.youtube.com/watch?v=BDvLtVgiB4s

2010. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!