Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzt vigyek Norvégiába...

Mennyi pénzt vigyek Norvégiába költőpénznek? Utazást, szállást, étkezést mindent állnak, nekem csak a költőpénzt kell.

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi időre?Ez azért eléggé lényeges
2009. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Fuhúú... mindenképpen készülj biztonsági tartalékkal, sosem tudhatod mire kell költened. Ez lehet egy nagyobb összeg, amivel biztonságban érzed magad (valahol elrejtve a cuccodban, nem feltétlenül a pénztárcádban, ha olyan helyre kerültök akkor táborvezetőre is bízhatod, ha jól gondolom ilyesmire vállalkozol). Egyébként szerintem max annyi, hogy apró ajándékokra (aminek az ára egyáltalán nem olyan apró), esetleg egy-egy étkezésre, városnézésnél bármire kellene akkor legyen. Reptéri transzferre is 1500-2000 ft-ot kell számolni csak egy útra. Ha van bankszámlád, akkor én javaslom, hogy fizess kártyával, így sokszor olcsóbban jönnek ki a dolgok, és talán kényelmesebb is, ha csak a "biztonsági tartalékra" is gondolunk. :) Arra is számítani kell, hogy az árak az egekben vannak, én pl Svédben ledöbbentem, valami kétszer annyiba került mint nálunk. Mindenesetre ha nem töltesz ott plusz napokat, amikorra nincs szállásod és kajád, én olyan 15-20 ezer ft-ot javasolnék. Ha sporolós vagy, akkor még sok is! :)
2009. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 hónapra megyek. ezt elfelejtettem odaírni. de köszi a választ :)
2009. febr. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!